Vlaška, Beograd
Agencijski ID: 129778, 14a, prizemna, pr, struja, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, dvoriste/basta, cela. Nudimo vam kucu... više
100.000€ (1 000 €/m²)
Žarkovo, Beograd
Agencijski ID: 94521, I/IV, klima, lift, telefon, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena zgrada. Prelep... više
265.000€ (3 680 €/m²)
Ledine, Beograd
Agencijski ID: 130798, II/II, klima, terasa, novogradnja, parking. Prodaja luksuzno opremljenog stana – Ledine, 47,5 m² + parking mesto Na... više
140.000€ (2 916 €/m²)
Brestovik, Beograd
Agencijski ID: 31316, 12a, prizemna, struja, bazen, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjizen, garaza, cela. Plac je u privatnom vlasnistvu... više
299.000€ (1 993 €/m²)
Vračar (centar), Beograd
Agencijski ID: 131309, VPR/IV, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza(2), dvoriste/basta, stambena zgrada. Stan idealan za viseclanu porodicu... više
652.000€ (3 018 €/m²)
Zemun (novi Grad), Beograd
Agencijski ID: 130387, klima, renoviran, novogradnja, parking, dvoriste/basta. Prodaje se PREDUZECE sa uknjizenim poslovnim objektom povrsine... više
2.500.000€ (2 777 €/m²)
Gornji Grad, Zemun, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Gornji grad, Silerova, 3.0, 60 m2 sa terasom, VPR od IV sprata, toplotne pumpe, telefon, bez lifta,... više
179.596€ (2 993 €/m²)
Vračar (centar), Beograd
Agencijski ID: 106419, IV/V, dupleks, uknjizen, novogradnja. Luksuzan, porodican duplex u zgradi novije gradnje, u srcu Beograda, na Vracaru... više
1.200.000€ (4 332 €/m²)
Obrenovac (mesto), Beograd
Agencijski ID: 120215, 1a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, terasa(4), uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking,... više
323.000€ (1 292 €/m²)
Blok 67a, A Blok, Beograd
Veoma luksuzan i kvalitetan stambeno-poslovni kompleks Soul 64, na izuzetnoj lokaciji - u blizini luksuznih naselja West 65, A blok, kao i poslovnog... više
465.000€ (2 421 €/m²)
Grocka (mesto), Beograd
Agencijski ID: 119886, 19a, spratna, 1, struja, klima, terasa, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta,... više
495.000€ (1 903 €/m²)
Zemun (novi Grad), Beograd
Agencijski ID: 71267, 7a, spratna, terasa, novogradnja, garaza, dvoriste/basta, podrum, cela. Kuca za svaku preporuku,prelepa,funkcionalna.Prizemlje:... više
410.000€ (1 025 €/m²)