Za upit Beograd do 105000 pronađeno 727 oglasa

+SAVSKI VENAC VN 3416

Palata pravde, Savski Venac, Beograd

Prodaje se se vrlo lep, prostran i funkcionalan stan od 43m² sa dve odvojene sobe, dnevnom sobom-trpezarijom, kuhinjom, hodnikom i kupatilom,... više

99.900€ (2 323 €/m²)

  • 43m²
  • Suteren.sprat

Plac Slanci, 5 ari

Slanci, Palilula, Beograd

Prodaje se plac u Slancima od 5 ari, na slici označen pod brojem 2. Uknjižen. Provizija 750. 063/77-20-223 više

25.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Čukarica, Ada Ciganlija - SPLAV KUĆA, 85m2

Ada Ciganlija, Čukarica, Beograd

Čukarica, Ada Ciganlija - SPLAV KUĆA splav kuća, 3.0, 85m2 (dve terase 20m2), PR+PTK, EG/pelet, klima Na desnoj obali Save nalazi se splav... više

75.000€ (882 €/m²)

  • 85m²
  • Prizemlje

Građevinski plac sa prelepim pogledom, 5.5 ari, Barič, Obrenovac - 11.500€

Barič, Obrenovac, Beograd

Prodaje se građevinski plac površine 5.5 ari, pravilnog oblika, smešten u mirnom i prijatnom okruženju - idealan za izgradnju porodične kuće... više

11.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Jednoiposoban stan 46m², IV sprat, Obrenovac (NAMEŠTENO) - 95.000€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Prodaje se funkcionalan i moderno opremljen stan površine 46m², smešten na 4. spratu stambene zgrade sa liftom, na odličnoj lokaciji u samom... više

95.000€ (2 065 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 4/5 spratova

Na prodaju zemljište – Veliko Polje, Obrenovac – 2, 11 ha + šuma uz Kolub

Veliko polje, Obrenovac, Beograd

Prodaje se veliko i funkcionalno zemljište ukupne površine 2,11 hektara u naseljenom delu Velikog Polja (Obrenovac). ✅ 9 ari građevinsko zemljište... više

36.100€ 0 €/m²)

  • 0m²

Jednoiposoban stan u novogradnji 40.63m², I sprat, Obrenovac, CENTAR - 81.260m

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju jednoiposoban stan površine 40.63m² u kvalitetnoj novogradnji. Stanovi su dostupni od prvog sprata do potkrovlja, sa funkcionalnim... više

81.260€ (2 031 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 1.sprat

Građevinsko zemljište 8.5 ari, Mala Moštanica, Obrenovac – 11.900€

Mala Moštanica, Obrenovac, Beograd

Na prodaju plac u mestu Mala Moštanica, površine 8.57 ari. Lokacija: • 8 km od Obrenovca • 4,5 km od uključenja na autoput Miloš Veliki • 21... više

11.900€ 0 €/m²)

  • 0m²

Građevinski plac 34 ara, Jasenak, Obrenovac - 25.000€

Jasenak, Obrenovac, Beograd

Plac se nalazi uz glavni put, lako pristupačan tokom cele godine, a istovremeno dovoljno povučen da pruža mir i privatnost. Blagi nagib koji... više

25.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac 58 ari, Obrenovac, Zvečka – 58.000€

Zvečka, Obrenovac, Beograd

Građevinski plac na prodaju u Zvečkoj ,ukupne površine 58 ari ,koji se nalazi neposredno uz saobraćajnicu Obrenovac-Šabac. Sastoji se iz dve... više

58.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Građevinski plac 18 ari, Obrenovac, Draževac – 14800 €

Draževac, Obrenovac, Beograd

Na prodaju građevinski plac površine 17,61 ari u Draževcu, približno dimenzije 17m x 112m. Plac se nalazi na mirnom mestu, okružen prirodom,... više

14.800€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac 11, 24 ara, Obrenovac, Belo Polje – 62.000 €

Belo Polje, Obrenovac, Beograd

Na prodaju građevinski plac u Obrenovcu-naselje Belo Polje. Plac je površine 11,24 ara, nalazi se u naseljenom delu, uz asfaltni je put i poseduje... više

62.000€ 0 €/m²)

  • 0m²