Za upit Beograd do 105000 pronađeno 727 oglasa

Zvezdara, Učiteljsko naselje - Svetog Klimenta, 30m2

Učiteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Učiteljsko naselje - Svetog Klimenta 1.0, 30m2, SUT/4, TA, interfon Na prodaju stan na odličnoj lokaciji na Zvezdari, u ulici Svetog... više

75.000€ (2 500 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 30m²
  • Suteren/4 spratova

Palilula, Višnjica - Ramadanska, plac 11 ari

Višnjica, Palilula, Beograd

Palilula, Višnjica - Ramadanska plac, 11 ari, front prema ulici 19m x 60m, struja, voda Građevinska parcela sa predivnim pogledom na Dunav.... više

82.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Dvosoban stan 46.44 m², II sprat, Obrenovac (CENTAR) – 92.880€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Dom koji pričа priču – čekа vas u novogradnji Ne kupujete samo kvadrate – kupujete jutra na terasi, večeri u dnevnom boravku, mir u svom domu.... više

92.880€ (2 019 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 2.sprat

Građevinsko zemljište, 83 ara, Skela, Obrenovac - 37.000€

Skela, Obrenovac, Beograd

Na prodaju plac površine 82.86 ari, smešten u mirnom delu naselja Skela. Idealno za izgradnju porodičnih kuća, vikendica ili investicionih objekata.... više

37.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Građevinski plac 56 ari sa vikend objektom 42m2, Draževac – 63 000€

Draževac, Obrenovac, Beograd

Na prodaju građevinski plac u Draževcu ukupne površine 56 ari, na kome se nalazi vikend objekat od 42 m2 sa dve prostrane terase. Kuća se sastoji... više

63.000€ (1 500 €/m²)

  • 42m²
  • .sprat

Plac 15, 33 ari, Surčin, Progar (uz reku Savu) - 35 000 €

Progar, Surčin, Beograd

• Na prodaju plac pored reke Save, površine 15,33 ara u Progaru, opština Surčin. Približne dimenzije placa su 12,5 x 122 m. • Lokacija: Nalazi... više

35.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Voždovac, Ripanj, Kragujevački put, Zemljište, 1200ari, 40000 EUR

Ripanj, Beograd

Ripanj, Kragujevački Put, 12,5 ari. Plac izlazi direktno na Kragujevački Put. Front do puta 20 m, dužina oko 65 m. Nalazi se 1,5 km od marketa... više

40.000€ (33 €/m²)

  • 1200m²

PRODAJA 0.5 RENOVIRAN, KARABURMA, PALILULA

Karaburma, Palilula, Beograd

Renovirana i potpuno namestena garsonjera, prodaje se sa svim stvarima,odmah useljiva, idealana za zivot i kao investicija.Na odlicnoj lokaciji,sto... više

104.000€ (4 160 €/m²)

  • Garsonjera
  • 25m²
  • 3.sprat

PRODAJA, 1.5 STAN, ZELENO BRDO, ZVEZDARA

Zvezdara, Zvezdara, Beograd

Na prodaju funkcionalan jednoiposoban stan povrsine 34m2. Nalazi se u mirnom i zelenilom okruzenom delu Zvezdare, Zeleno brdo, u prizemlju manje... više

83.000€ (2 441 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 34m²
  • Prizemlje

KUCA LAZAREVAC LAZAREVAC 107m2 , 80000e

Lazarevac, Lazarevac, Beograd

Prodaja vertikale kuće Beograd, LAZAREVAC, Centar, ul. Miloja Bogdanovića, UKNJIŽENO vertikala se sastoji od dva uknjižena trosobna stana... više

80.000€ (747 €/m²)

  • 107m²

Rupčine, Stari Lanci, Vodovodska II deo, 6, 14 ari ID#1620

Rupčine, Čukarica, Beograd

U prilici smo da vam ponudimo uknjižen plac, oformljena građevinska parcela, smešten u mirnom, zelenilom okruženom delu Rupčina. Plac se nalazi... više

90.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Rucka, Umka, 49 ari; prelep plac sa nestvarnim pogledom ID#1626

Umka, Čukarica, Beograd

Prelep plac nadomak Beograda. Panoramski pogled na Beograd, Novi Beograd, Savu, Avalu, Kosmaj, Bukulju. Mirna lokacija, čist vazduh, gotovo... više

55.000€ 0 €/m²)

  • 0m²