Za upit Beograd do 105000 pronađeno 727 oglasa

Julino Brdo, 2, 0, 43m2 ID#1549

Julino Brdo, Čukarica, Beograd

U prodaji dvosoban stan, renoviran i potpuno namešten, koji se nalazi u najlepšem delu Julinog Brda (veoma miran kraj,) sa potpuno razvijenom... više

105.000€ (2 441 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • Polusuteren/4 spratova

Mirijevo– moderan stan, novogradnja lux ID#1579

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 101 500 eur sa uračunatim PDV(10%) Predstavljamo vam jedinstvenu priliku... više

101.500€ (2 537 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 4/4 spratova

- sopot sf

Mala Ivanča, Sopot, Beograd

Gradjevinski plac. dobra povezanost sa auto putem i avalskim. nalazi se na granici M.Pozarevca i M. Ivance.plac je na mnogo dobroj lokaciji... više

84.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Građevinsko zemljište 12 ari, Mala Moštanica, Obrenovac - 20.000€

Mala Moštanica, Obrenovac, Beograd

Na prodaju građevinsko zemljište površine 12 ari, smešteno u naselju Mala Moštanica, na mirnoj lokaciji. Plac je približnih dimenzija 17 x 75... više

20.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Poljoprivedno zemljište 20 ari, Stubline - 14.000€

Stubline, Obrenovac, Beograd

Prodaje se poljoprivredno zemljište ukupne površine 19,92 ara u Stublinama, podeljeno na dve parcele. Moguća je kupovina i pojedinačno po parceli.... više

14.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Poljoprivredno zemljište u građevinskom rejonu, 29 ari, Draževac, Obrenovac

Draževac, Obrenovac, Beograd

Na prodaju poljoprivredno zemljiste u građevinskom rejonu površine 28.73 ara u Draževcu, opština Obrenovac. Plac se nalazi na mirnom mestu,... više

25.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac 27.2 ari, Barič, Obrenovac–50. 000€

Barič, Obrenovac, Beograd

Na prodaju plac površine 27.2 ari u Bariču, opština Obrenovac. Plac se nalazi na mirnom mestu, odlično za igradnju stambenog prostora , mogućnost... više

50.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Rakovica, Miljakovac, Avrama Levića, Zemljište, 986ari, 105000 EUR

Miljakovac, Beograd

Na prodaju građevinsko zemljište u Rakovici - Sunčani breg, u zoni predviđenoj za kolektivnu stambenu izgradnju u otvorenim stambenim blokovima.... više

105.000€ (106 €/m²)

  • 986m²

- palilula sf 2695

Cvijićeva, Palilula, Beograd

Prodaje se poslovni prostor u Cvićevoj ulici, u blizini OŠ"Vlada Aksentijević". Pogodan za mnoge delatnosti ag provizija 2% više

40.000€ (4 000 €/m²)

  • 10m²
  • Prizemlje

Kuća 159m2, 18 ari, Mislođin, Obrenovac - 54.000€

Mislođin, Obrenovac, Beograd

Otkrijte pravi raj na zemlji – kuća od 159m², smeštena na 18 ari prelepog placa na blagom uzvišenju u Mislodjinu, pruža jedinstveni pogled koji... više

54.000€ (339 €/m²)

  • 159m²
  • .sprat

Kuća 174 m2, 21 ar placa, Zvečka, Obrenovac - 80 000e

Zvečka, Obrenovac, Beograd

Na prodaju prostrana porodična kuća površine 174 m², smeštena na ravnom placu od 21 ar. Kuća se sastoji od četiri spavaće sobe, kupatila, dnevne... više

80.000€ (459 €/m²)

  • 174m²
  • .sprat

Poljoprivredno zemljište sa nedovšenim objektima 171m2 + 111m2 , 3ha, Konatic

Konatice, Obrenovac, Beograd

Na prodaju poljoprivredno i građevinsko zemljište površine 3 ha u Konaticama Zemljište je pogodno za sve poljoprivredne kulture. Na parceli... više

90.000€ 0 €/m²)

  • 0m²