Za upit Beograd do 105000 pronađeno 727 oglasa

Voždovac, Ripanj, Ripanj, Zemljište, 5000ari, 29900 EUR

Ripanj, Beograd

Voždovac, Ripanj, 50 ari. Širina placa do asfalta 21.5 m, dužina 230 m. Građevinsko + poljoprivredno.U prednjem delu placa od 12,5 ari ( 21,5... više

29.900€ (5 €/m²)

  • 5000m²

Rakovica, Kanarevo brdo, Vukasovićeva, 1.0, 27m2, 73500 EUR

Kanarevo Brdo, Beograd

U mirnom i uređenom kraju, okružen zelenilom, garsonjera na trećem spratu od četiri, u zgradi sagrađenoj 2007.godine. Prostorije: predsoblje,... više

73.500€ (2 722 €/m²)

  • 1 soba
  • 27m²
  • 3/4 spratova

Zemun, Batajnica, Matrozova, 2.0, 56m2, 101000 EUR

Batajnica, Beograd

Odličan stan u mirnom delu Batajnice. Kompletno renoviran stan (nove elektro i vodovodne instalacije), nova PVC stolarija. Stan 49 kvm korisne... više

101.000€ (1 803 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 1/2 spratova

Rakovica, Centar, , 1.0, 28m2, 45000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 127859, PR/PR, video nadzor, izlog, klima, nov, montazni, fasada nova, parking, lokal. Izuzetna prilika, poslovni prostor. Moguc... više

45.000€ (1 607 €/m²)

  • 28m²

Zvezdara, Lipov lad, Ulcinjska, Garaža, 26m2, 22000 EUR

Lipov Lad, Beograd

Garažno mesto u novoj zgradi, površine 13m2. Ispod garažnog mesta nalazi se 13m2 korisnog skladišnog prostora. U garažu se ulazi autoliftom.... više

22.000€ (846 €/m²)

  • 26m²

Rakovica, Vidikovački venac - Susedgradska, 30m2

Vidikovački venac, Rakovica, Beograd

Rakovica, Vidikovački venac - Susedgradska 1.5, 30m2 (lođa + terasa 6m2), PR/3, CG, klima, telefon, interfon, KATV, internet U ponudi izvanredan,... više

105.000€ (3 500 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 30m²
  • Prizemlje/3 spratova

NOVOGRADNJA! Dvosoban stan 44.40m², PR, Obrenovac (CENTAR) - 88.800€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Dom koji pričа priču – čekа vas u novogradnji Ne kupujete samo kvadrate – kupujete jutra na terasi, večeri u dnevnom boravku, mir u svom domu.... više

88.800€ (2 018 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • Prizemlje

Plac 22 ara, Piroman, Obrenovac 21000 €

Piroman, Obrenovac, Beograd

Na prodaju plac u mestu Piroman kod Obrenovca, ukupne površine 22,10 ari u građevinskom području , na lepoj lokaciji. Frontalna širina placa... više

21.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Kuća 133m2, 10 ari placa, Mislođin, Obrenovac - 83.000e

Mislođin, Obrenovac, Beograd

Prodaje se porodična kuća površine 133 m² na građevinskom placu od 10 ari u mestu Mislođin, udaljena svega 8 km od Obrenovca. Nalazi se uz glavni... više

83.000€ (624 €/m²)

  • 133m²
  • 1.sprat

Plac 76 ari, Ratari, Obrenovac – 27 000 €

Brgulice, Obrenovac, Beograd

Na prodaju plac površine 76,52 ara koji se nalazi u građevinskom području u mestu Ratari kod Obrenovca. • Plac je približnih dimenzija 127... više

27.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Građevinski plac 35 ari, Obrenovac, Skela - 18 000 €

Skela, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju građevinski plac površine 35 ari u Skeli, Obrenovac. • Plac je pravougaonog oblika, približno dimenzija 67 m x 53 m. • Na placu... više

18.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Poljoprivredno zemljište 2, 72 ha, Obrenovac, Veliko Polje – 27 200 €

Veliko polje, Obrenovac, Beograd

Na prodaju poljoprivredno zemljište ukupne površine 2 ha i 72 ara u Velikom Polju kod Obrenovca. Parcela poseduje prilaz sa nasutog puta, asfaltni... više

27.200€ 0 €/m²)

  • 0m²