Za upit Beograd do 105000 pronađeno 727 oglasa

Građevinski plac 70 ari, Obrenovac, Mislođin – 15 000 €

Mislođin, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju građevinski plac površine 69,34 ara u Mislođinu, približno dimenzije 55m x 120m • Plac se nalazi na mirnom mestu, sa prelepim... više

15.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Sopot, Mala Ivanča, Mala Ivanča, Zemljište, 4200ari, 77500 EUR

Mala Ivanča, Beograd

Sopot, Mala Ivanča, građevinska parcela od 42 ara. Odlična lokacija, na uzvišenju sa predivnim pogledom na Kosmaj. Ima tri prilazna puta iz... više

77.500€ (18 €/m²)

  • 4200m²

LAZAREVAC STEPOJEVAC 99m2 , 60000e

Stepojevac, Lazarevac, Beograd

Uknjižena kuca 99m˛ na placu od 17 ari, na 400m od centra Stepojevca, blizu škole, ambulante, pijace, pošte, autobuske stanice, u blizini Ibarske... više

60.000€ (606 €/m²)

  • 99m²

Poslovni prostor 29m2, LUX novogradnja, plus PDV ID#1593

Rvati, Obrenovac, Beograd

Prodaja modernog, višenamenskog poslovnog prostora u LUX novogradnji, Obrenovac, Rvati. Nedaleko od sportskog centra, autobuske stanice, obrenovačkog... više

54.400€ (1 875 €/m²)

  • 29m²
  • Prizemlje/4 spratova

- sopot sf 2612

Kosmaj, Sopot, Beograd

Prodaje se uknjižena kuća na Kosmaju,selo Stojnik 71m2, sa pomoćnim objektom 47m2, na placu 15,7a. Kuća i pomoćni objekat su u stanju nekorišćenja... više

50.000€ (434 €/m²)

  • 115m²
  • .sprat

- mladenovac sf 2274

Senaja, Mladenovac, Beograd

Selo Senaja, Mladenovac, Beograd, 38km od centra Beograda, gradski prevoz od Autokomande. Plac 45a,ograđen, građevinsko zemljište, 1/1 uknjižen,... više

60.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Kosmaj - Koraćica - 4 placa ID#1530

Koraćica, Mladenovac, Beograd

MAGNAT 064.5.800.900 - u mestu Koraćica, na Opštini Mladenovac, MAGNAT prodaje više placeva - ukupno 58,55 ari. poljoprivredno zemljište 1746m2... više

35.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Kosmaj, kuća za kompletnu adaptaciju, plac 21, 5 ari ID#1595

Kosmaj, Sopot, Beograd

U prilici smo da Vam ponudimo prelep ravan plac udaljen svega jednu autobusku stanicu od centra Sopota. Na placu se nalazi urušena kuća od 54m2.... više

34.000€ (629 €/m²)

  • 54m²
  • Prizemlje

Ledine, Vojvođanska, 3.0, 50 m2, lux ID#1578

Ledine, Surčin, Beograd

Stan,Beograd,Ledine,Vojvođanska,Surčin,3.0,50m2,87 000 eur. Prodaja stana,Ledine,Vojvođanska, u izgardnji-na izuzetnoj lokaciji,blizu Akva parka,marketa,autobusa... više

96.000€ (1 920 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 50m²
  • 3/4 spratova

Novi Beograd, Ledine, Puškinova , 1.5, 48m2, 100000EUR

Ledine, Beograd

Agencijski ID: 127583, PR/, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking. Prodaju se stanovi u novogradnji od 48 m2 na vpr i 2... više

100.000€ (2 083 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²

Grocka, Brestovik, Moše Pijade, 33a, 58000EUR

Brestovik, Beograd

Agencijski ID: 125213, struja, kanalizacija, uknjizen. U mirnom delu Brestovika plac pod vocnjakom od 33ara. U blizini Dunava. Veoma plodno... više

58.000€ (17 €/m²)

  • 3300m²

Grocka, Vrčin, Avalska, 4.0, 104m2, 89900EUR

Vrčin, Beograd

Agencijski ID: 103552, 4a, prizemna, klima, terasa, u izgradnji. Zidana kuca u izgradnji, izuzetno dobra i mirna lokacija,na kraju asvaltnog... više

89.900€ (864 €/m²)

  • 104m²