Za upit Beograd do 105000 pronađeno 727 oglasa

Plac 19 ari, Mislođin, Obrenovac - 19 000€

Mislođin, Obrenovac, Beograd

Na prodaju plac u građevinskom području u Mislođinu, opština Obrenovac, ukupne površine 19 ari. Nalazi se na lepom mestu sa blagim nagibom.... više

19.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Garažno mesto, 14m2, Vračar, Hadži-Melentijeva ID#1590

Južni Bulevar, Vračar, Beograd

Garažno mesto, tipa klackalica, donja pozicija u zgradi novijeg datuma uknjiženo na vlasnika bez tereta. Kontakt: Miloš Lukovac, 060/4490-080.... više

23.000€ (1 642 €/m²)

  • 14m²

Mirijevo, stan 40 m2 , cena sa PDV, lux ID#1576

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Na prodaju moderan stan u Mirijevu. U ponudi su i stanovi sličnih kvadratura. Funkcionalan stan u izgradnji se nalazi na prizemlju, na odličnoj... više

97.130€ (2 428 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • Visoko prizemlje/3 spratova

Čukarica, Ostružnica, Prote Marka 25, 6a, 27000EUR

Ostružnica, Beograd

Agencijski ID: 128810, uknjizen, plac. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Za nekretnine cija je cena niza od 35.000€ posrednicka... više

27.000€ (45 €/m²)

  • 600m²

Grocka, Ritopek, -, Zemljište, 1200ari, 34900 EUR

Ritopek, Beograd

Prodajemo građevinsko zemljište površine 1200m2 koje se nalazi u ataru Ritopek, naspram hladnjače PKB. Plac je pravilni pravugaonik 16x75m.... više

34.900€ (29 €/m²)

  • 1200m²

Palilula, Karaburma - Garsije Lorke, 59m2

Karaburma, Palilula, Beograd

Palilula, Karaburma - Garsije Lorke 2.0, 59m2, PR/1, TA U prizemlju manje zgrade tipa porodične kuće, prodaje se dvosoban stan sa garažom.... više

97.350€ (1 650 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • Prizemlje/1 spratova

Dvosoban stan 49.63m², I sprat, Obrenovac (CENTAR) – 99.260€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Dom koji pričа priču – čekа vas u novogradnji Ne kupujete samo kvadrate – kupujete jutra na terasi, večeri u dnevnom boravku, mir u svom domu.... više

99.260€ (2 025 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 49m²
  • 1.sprat

Vertikala kuće 240 m2, plac 3, 86 ari, Barič, Obrenovac - 55.000€

Barič, Obrenovac, Beograd

Prodaje se vertikala porodične kuće površine 239 m² na placu od 3.90 ari, kvalitetne gradnje, na odličnoj lokaciji – svega 1 km od škole u... više

55.000€ (229 €/m²)

  • 240m²
  • .sprat

Plac 25 ari, sa objektom u izgradnji 140m2, Mislođin, Obrenovac - 70.000€

Mislođin, Obrenovac, Beograd

Na prodaju atraktivan plac od 25.15 ari u Mislođinu, sa započetim objektom površine 140m² koji se sastoji od prizemlja sa garažom i sprata.... više

70.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

PRODAJA PLACA 24 ARA – ZVEČKA - 33.000€

Zvečka, Obrenovac, Beograd

Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 23,82 ara u Zvečkoj. Plac ima prilaz sa dve ulice, što pruža odlične mogućnosti za pristup i organizaciju... više

33.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Kuća 59m2, 3 ara placa, Barič - 75.000€

Barič, Obrenovac, Beograd

Novosagradjena kuća 59m2 projektovane površine, 51m2 korisne površine, sa tri ara placa, u centru Bariča, odmah useljiva. Kuća se sastoji od... više

75.000€ (1 271 €/m²)

  • 59m²
  • .sprat

Plac 17 ari, Draževac, Obrenovac - 16 000€

Draževac, Obrenovac, Beograd

Na prodaju plac u površini od 17,5 ari, koji se nalazi u Draževcu – opština Obrenovac. Plac poseduje prilaz sa asfaltnog puta, približnih dimenzija... više

16.000€ 0 €/m²)

  • 0m²