Za upit Beograd do 105000 pronađeno 727 oglasa

Poljoprivredno zemljište 60 ari, Barič, Obrenovac - 15.000€

Barič, Obrenovac, Beograd

Prodaje se poljoprivredno zemljište u Bariču, smešteno na lepom i mirnom mestu. Udaljeno je 450m od asfaltnog puta. Približne dimenzije parcele... više

15.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

ZVEZDARA MIRIJEVO 36m2 , 62335e

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

STAN NA POVUČENOM SPRATU.KVALITETNA NOVOGRADNJA U DELU MIRIJEVA SA KOMPLETNOM INFRASTRUKTUROM - BLIZU ŠKOLE, OBDANIŠTA, PREVOZA, SNABDEVANJA.... više

62.335€ (1 731 €/m²)

  • 1 soba
  • 36m²
  • 4.sprat

PRODAJA PLACA – Mala Moštanica, 9, 46 ari

Mala Moštanica, Obrenovac, Beograd

Na prodaju plac površine 9,46 ari u naselju Mala Moštanica, idealan za izgradnju porodične kuće ili vikendice. Plac se nalazi u mirnom i prijatnom... više

12.300€ 0 €/m²)

  • 0m²

KUĆA na reci Savi - 59m², 17.5 ari, Skela, Obrenovac - 79.000€

Skela, Obrenovac, Beograd

Prodaje se kuća sa direktnim izlazom na reku Savu, površine 59m² na placu ukupne površine 17.5 ari. Nalazi se na izvanrednoj lokaciji u mestu... više

79.000€ (1 338 €/m²)

  • 59m²
  • .sprat

Garsonjera u izgradnji 29.84m², PR, Obrenovac, CENTAR - 59.680€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju moderna i funkcionalna garsonjera površine 29.84 m², smeštena u centru Obrenovca, u kvalitetnoj novogradnji. Stan se nalazi u prizemlju... više

59.680€ (2 057 €/m²)

  • Garsonjera
  • 29m²
  • Prizemlje

Plac površine 16 ari, Barič - 11.000€

Barič, Obrenovac, Beograd

Na prodaju zemljište u građevinskom području ukupne površine 16,11 ari u Bariču, opština Obrenovac, Plac je ravan, pravougaonog oblika, dimenzija... više

11.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac 59 ari, Obrenovac, Konatice – 26 500€

Konatice, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju građevinski plac ukupne površine 59 ari u Konaticama, opština Obrenovac, približnih dimenzija 77x77m. • Plac se nalazi u prelepom... više

26.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Stan u izgradnji, 39 m², I sprat – Rvati - 66.300€ + PDV

Rvati, Obrenovac, Beograd

➡️ Jednoiposoban stan | 1. sprat | Rok završetka: kraj 2026. godine Prodaje se kvalitetan jednoiposoban stan površine 39 m², u modernoj stambeno-poslovnoj... više

66.300€ (1 700 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • 1.sprat

Plac 10, 65 ari, Obrenovac, Poljane – 4 400 €

Poljane, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju plac u Poljanama opština Obrenovca, ukupne površine 10,65 ari. • Plac je poljoprivredno zemljište, kategorizacije – njiva 3.klase.... više

4.400€ 0 €/m²)

  • 0m²

Građevinski plac 33 ara, Obrenovac, Barič– 16 500 €

Barič, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju građevinski plac površine 33 ara u Bariču. • Plac se nalazi na mirnom mestu, sa prelepim panoramskim pogledom, idealan za vikendicu.... više

16.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Rakovica, Vidikovac, Vidikovački venac, Lokal, 30m2, 78000 EUR

Vidikovac, Beograd

Na dobroj lokaciji, lokal u prizemlju sa dobrim prilazom parking mesta. Uknjiženo 15m2, a 15m2 predato za legalizaciju. Pogodan za razne delatnosti.... više

78.000€ (2 600 €/m²)

  • 30m²

BW AQUA - GARAZA -1

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Prodajemo odlicno parking mesto u garazi stambeno-poslovnog objekta BW Aqua, na -1 etazi. Mesto je pozicionirano blizu dvosmerne rampe/ulaza... više

25.000€ (2 083 €/m²)

  • 12m²