Za upit Beograd b3sn8 fok dunavac padinska Skela pronađeno 1716 oglasa

Beograd- Palilula, Karaburma, Maljenska- Odmah useljiv funkcionalan trosoban sta

Karaburma, Beograd

Beograd- Palilula, Karaburma, Maljenska 3/5, TA, 58m2, 3.0 Na prodaju trosoban stan na odličnoj lokaciji na Karaburmi, u Maljenskoj ulici, smešten... više

149.900€ (2 584 €/m²)

  • 3 soba
  • 58m²
  • 3/5 spratova

Trosoban stan 67 m2, Braće Jerković, Voždovac, Beograd

Braće Jerković, Voždovac, Beograd

Na prodaju kompletno renoviran trosoban stan u mirnom i uređenom delu naselja Braće Jerković, Beograd. Ova nekretnina predstavlja odličan izbor... više

204.000€ (3 044 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 67m²
  • 11/11 spratova

Voždovac, Voždovačka crkva, Podravska, 2.0, 58m2, 175000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 129563, II/II, terasa(2), uknjizen, parking. Odlican svetao, trostran, kompletno kvalitetno renoviran i odmah useljiv stan. Iznad... više

175.000€ (3 017 €/m²)

  • 2 soba
  • 58m²
  • 2/2 spratova

Prodaja stanova Beograd – novogradnja Železnik, jednosobni, dvosobni i troso

Železnik, Čukarica, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, moderna novogradnja u Železniku (opština Čukarica), koja obuhvata širok izbor stanova različitih struktura... više

181.320€ (2 706 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 67m²
  • 2/6 spratova

Železnik, Čukarica, Beograd

134.530€ (2 745 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 2/6 spratova

Palilula, Višnjička Banja, Dečja, 5.0, 135m2, 297000EUR

Višnjička Banja, Beograd

Agencijski ID: 128126, II/II, dupleks, klima, terasa(2), nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, deljiv, stambena zgrada. Fantastican... više

297.000€ (2 200 €/m²)

  • 5 soba
  • 135m²
  • 2/2 spratova

RAKOVICA LABUDOVO BRDO 67m2 , 2L , 154000e

Labudovo Brdo, Rakovica, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Labudovo brdo, Sretena Mladenovica Mike, 2.0 (adaptibilan u 2.5), 67 m2 sa 2 lodje, I od IV sprata, cg,... više

154.000€ (2 298 €/m²)

  • 2 soba
  • 67m²
  • 1.sprat

Porodična kuća u Ritopeku, 180 m², dva nivoa i veliko dvorište

Ritopek, Grocka, Beograd

Na prodaju novoizgrađena kuća u Ritopeku, ukupne površine 180 m², sa prostranim dvorištem i garažom od 40 m². Kuća je sveže završena, kompletno... više

350.000€ (1 400 €/m²)

  • 250m²
  • .sprat

STARI GRAD DORCOL 33m2 , T , 170000e

Dorcol, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dorcol, Cara Dusana, 1.5, 33 m2 sa terasom, III od IV sprata, podno grejanje, telefon, bez lifta, interfon,... više

170.000€ (5 151 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 33m²
  • 3.sprat

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše 50m2+30,31m2 dvorište

Lekino Brdo, Beograd

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše PR/3, 2.5, 50m2 + 30,31m2 dvorište, Podno grejanje, Lift Na prodaju dvoiposoban stan u prizemlju... više

210.500€ (2 631 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²

VOZDOVAC VOZDOVAC 604m2 , 2T+2B , 1350000e

Vozdovac, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vozdovac, Nikole Djurkovica, 11.0 kuca od 604 m2 sa 2 terase i 2 balkona, na placu od 6 ari, PR + II... više

1.350.000€ (2 235 €/m²)

  • 604m²

Rakovica, Resnik, Slavka Miljkovića, Zemljište, 1050ari, 85000 EUR

Resnik, Beograd

Na dobroj lokaciji, u mirnoj ulici u Resniku, u zoni građevinskog zemljišta, lep plac, pravougaonog oblika od 10,5 ari. Pored placa struja,... više

85.000€ (80 €/m²)

  • 1050m²