Za upit Beograd b3sn8 fok dunavac padinska Skela pronađeno 1713 oglasa

+VOŽDOVAC VN 2191

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Posredujemo u prodaji stana na Voždovacu, Lekino brdo - Garibaldijeva 1.0, 39m2 + terasa/dvorište 27m2, PR/4, CG/toplotne pumpe, klima, telefon,... više

156.400€ (4 010 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/4 spratova

Sopot, Ralja, Vuka Karadžića, 6.0, 160m2, 150000EUR

Ralja, Beograd

Agencijski ID: 111451, 3a, spratna, pr+1, struja, kanalizacija, terasa(4), uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking,... više

150.000€ (937 €/m²)

  • 160m²

VRACAR KALENIC 82m2 , T , 320000e

Kalenic, Vracar, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kalenic, Topolska, 3.0, 82 m2 sa terasom, II od II sprata, eg, bez lifta, interfon, ktv, internet, klima,... više

320.000€ (3 902 €/m²)

  • 3 soba
  • 82m²
  • 2.sprat

Prodaja lokala 90m² – Odlična lokacija sa parkingom i šleperskim prilazom

Altina, Zemun, Beograd

Na prodaju je atraktivan lokal površine 90m², smešten u prizemlju, idealan za razne vrste poslovanja. Lokal se nalazi na frekventnoj glavnoj... više

170.000€ (1 888 €/m²)

  • 90m²
  • Prizemlje

blok 12 YUBC - Jedinstven, Višenamenski PP, 370m2 + 300m2 ID#1535

Blok 12 (YUBC), Novi Beograd, Beograd

MAGNAT 064.5.800.900 - EKSKLUZIVNO prodaje - u ulici Bul-Mihaila Pupina, u kraju poznatom kao Blok 12/Enjub/YUBC, na Opštini Novi Beograd,... više

1.100.000€ (2 972 €/m²)

  • 370m²
  • 3/3 spratova

Zemun, Ugrinovci, Zemunska, Zemljište, 22750ari, 1365000 EUR

Ugrinovci, Beograd

Odlična parcela, odmah pored puta, sa frontom 83 m. Na oko 3,5 km od auto puta sa laganim pristupom saobraćajnici kao i kompletnoj infrastrukturi.... više

1.365.000€ (60 €/m²)

  • 22750m²

Savski venac, Dedinje - Heroja Milana Tepića, 130m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Dedinje - Heroja Milana Tepića 3.0, 130m2 (terasa 19,66m2), 1/3, toplotna pumpa, lift, interfon, garaža Prodaje se stan u Rezidencijalnom... više

676.000€ (5 200 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 130m²
  • 1/3 spratova

VRACAR KALENIC 72m2 , 3T , 310000e

Kalenic, Vracar, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kalenic, Hadzi Djerina, 2.0, 72 m2 sa 3 terase, III od IV sprata, cg, lift, interfon, video nadzor, ktv,... više

310.000€ (4 305 €/m²)

  • 2 soba
  • 72m²
  • 3.sprat

Četvorosoban uknjižen stan na Lekinom brdu

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Na prodaju je prostran četvorosoban stan na prestižnoj lokaciji na Lekinom Brdu. Ovaj elegantan stan, smešten na petom spratu, pruža izuzetnu... više

303.400€ (3 700 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 82m²
  • 5/5 spratova

Savski venac, Beograd na vodi, BW KING'S PARK RESIDENCES, 2.0, 54m2, 290000EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 110447, V/XV, terasa, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Dvosoban stan, u Beogradu na vodi, u zgradi BW King's Park Residence.... više

290.000€ (5 370 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 5/15 spratova

Vračar, Južni bulevar, , 2.0, 47m2, 189000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 131710, I/IV, klima, terasa, uknjizen, renoviran, podrum, stambena zgrada. Prodaje se funkcionalan i moderno uredjen 2.0 stan,... više

189.000€ (4 021 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²
  • 1/4 spratova

Vidikovac, Vidikovački venac, 106m2, terasa, lođa ID#1543

Vidikovac, Rakovica, Beograd

Vidikovac, kod Garden centra, komforan dvoetažni stan, površine 106m2 sa dve lođe na šestom i sedmom spratu u zgradi sa liftom, interfonom i... više

235.000€ (2 216 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 106m²
  • 6/7 spratova