Za upit banovo brdo zadnji 15 dana pronađeno 41 oglasa

CUKARICA BANOVO BRDO 315m2 , T , 630000e

Banovo Brdo, Cukarica, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Banovo brdo, Pozeska, 10.0 poslovni prostor od 315 m2, velika terasa, III od IV sprata, cg, lift, interfon,... više

630.000€ (2 000 €/m²)

  • 315m²

Banovo brdo, stan 67 m2, uknjižen ID#1555

Banovo brdo, Čukarica, Beograd

BANOVO BRDO , UKNJIŽEN, ODLIČAN STAN U prilici smo da vam ponudimo odličan stan u novijoj gradnji, smešten u najlepšem delu Banovog brda – pravoj... više

650€ (9 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 67m²
  • Visoko prizemlje/7 spratova

Čukarica, Banovo brdo, Karpoševa, 1.5, 53m2, 205440 EUR

Banovo Brdo, Beograd

Jednoiposoban stan u izgradnji. Struktura stana je dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, hodnik, kupatilo, i terasa. Cena... više

205.440€ (3 876 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 3/4 spratova

Čukarica, Banovo brdo, Karpoševa, 2.5, 69m2, 267385 EUR

Banovo Brdo, Beograd

Dvoiposoban stan u izgradnji. Struktura stana je dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, dva hodnika, kupatilo, toalet i... više

267.385€ (3 875 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 2/4 spratova

Čukarica, Banovo brdo, Karpoševa, 3.5, 133m2, 512590 EUR

Banovo Brdo, Beograd

Troiposoban stan na povučenom spratu u izgradnji. Struktura stana je dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, soba-garderober,... više

512.590€ (3 854 €/m²)

  • 4 soba
  • 133m²
  • 4/4 spratova

Čukarica, Banovo brdo, Karpoševa, 2.5, 57m2, 220760 EUR

Banovo Brdo, Beograd

220.760€ (3 872 €/m²)

  • 3 soba
  • 57m²
  • 1/4 spratova

DVA STANA 3.0 i 2.0 cena Dogovor ID#4995

Banovo brdo, Čukarica, Beograd

Moguc dogovor oko cene..Stan se nalazi na najboljoj poziciji na Banovom brdu .Funkcioniše kao dva trosobna stana. -Prvi nivo - 70m2 Prostrani... više

250.000€ (2 032 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 123m²
  • 4/5 spratova

+ČUKARICA VN 3292

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

Na prodaju – izuzetan stan na početku Banovog brda. Ova nekretnina predstavlja pravu retkost na tržištu – spoj vrhunske lokacije, izuzetne... više

699.000€ (2 773 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 252m²
  • 4/8 spratova

3.0, Ada mall, Karpoševa, 69.45, 3/4, toplotne pumpe, lift, terasa, lux novogr

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

3.0, Ada mall,Karpoševa, 69.45, 3/4, toplotne pumpe, lift, terasa, lux novogradnja Novogradnja u završnoj fazi izgradnje, 80% izgrađenosti.Moguća... više

2.430.075€ (35 218 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 69m²
  • 3/4 spratova

4.5, Ada moll, Karpoševa, LUX, 130m2

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

4.5, Ada moll, Karpoševa, LUX, 130m2, 4/4, podno grejanje, terasa, lift, trostrano orijentisangaražno mesto. Luks novogradnja u izgradnji. Gradnja... više

500.500€ (3 850 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 130m²
  • 4/4 spratova

3.5 Karpoševa, 1/6, cg, 2 lifta, lođa, parking mesto

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

3.5, Ada Mall, Karpoševa, 76m2, 1/6, CG, 2 lifta, lođa, parking Novogradnja u izgradnji, 3.0, 92m2, 3/6, 2lifta, CG, alu stolarija, kalorimetri,... više

228.000€ (3 000 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 76m²
  • 1/6 spratova

Lipovica, Trebež, uknjižena kuća 215m2 na 10, 35 ari placa ID#1624

Lipovica, Barajevo, Beograd

Lipovica, Trebež, uknjižena kuća 215m2 na 10,35 ari placa, etažno grejanje, 140.000 Evra. Kuća je podeljena na dve vertikale. U svakoj vertikali... više

140.000€ (651 €/m²)

  • 215m²
  • Prizemlje/1 spratova