Banovo Brdo, Beograd
Agencijski ID: 128273, I/I, izlog, klima, telefon, terasa, izvorno stanje, fasada dobra, lokal. Prodaje se lokal na Banovom brdu u Pozeskoj... više
54.000€ (3 000 €/m²)
Banovo Brdo, Čukarica, Beograd
3.5, Banovo brdo, 88m2, Pr/4, toplotne pumpe, lift, novogradnja, terasa 61m2,garaža. Tel: 0631811002 Zorana Petrović Novogradnja u izgradnji.... više
288.750€ (3 281 €/m²)
Banovo Brdo, Beograd
Stan na savršenoj lokaciji u samom centru Banovog brda. U blizini vam je sve sto je potrebno, veliki park za decu, osnovne škole, obdaništa,... više
250.000€ (2 000 €/m²)
Banovo Brdo, Čukarica, Beograd
Čukarica, Banovo brdo, Karpoševa, 3.0, 57,34m2, terasa, III/3, grejanje: podno na struju, inverter klima, dva mokra čvora. Stan u izgradnji,... više
200.690€ (3 520 €/m²)
Banovo Brdo, Čukarica, Beograd
Čukarica, Banovo brdo, Karpoševa, 2.0, 47,19m2, terasa, II/3, grejanje: podno na struju, inverter klima. Stan u izgradnji, kompletna dokumentacija:... više
165.165€ (3 514 €/m²)
Banovo Brdo, Beograd
Veliki duplex stan koji trenutno funkcioniše kao jedna stambena jedinica ali uz minimalne prepravke mogu se dobiti dva funkcionalna stana (79m2... više
316.000€ (2 393 €/m²)
Banovo Brdo, Beograd
Prodajemo izuzetan luksuzan stan na odličnoj lokaciji na Banovom brdu kod Požeške ulice. Korisne površine 181m2 + 18m2 terase. Stan je osvetljen,... više
370.000€ (1 859 €/m²)
Banovo Brdo, Beograd
Na prodaju renoviran stan u poslovnoj zgradi, uknjižen kao poslovni prostor. Površine je 133m2 grejne plus 21m2 terasa. Idealno za poslovni... više
271.000€ (1 759 €/m²)
Banovo Brdo, Čukarica, Beograd
U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, prostran i funkcionalan trosoban stan površine 85m², koji se nalazi na jednoj od najtraženijih lokacija... više
285.000€ (3 352 €/m²)
Banovo Brdo, Čukarica, Beograd
4.0, Banovo brdo, Požeška, 121m2, LUX, 3/6, teresa, lift, garaža. Luxuriously furnished real estate, top quality of every built-in element... više
545.000€ (4 504 €/m²)
Banovo Brdo, Čukarica, Beograd
Čukarica, Banovo brdo - Zimonjićeva kuća, 400m2, SUT+PR+I+PTK, EG, garaža U ponudi luksuzna rezidencija u diplomatskom naselju Banovog brda,... više
1.300.000€ (3 250 €/m²)
Banovo Brdo, Čukarica, Beograd
5.0, duplex, 195m2, 1/2, 5 terasa, LUX, gas/kotao, klima, KTV, internet, interfon, jedno parkino mesto u garaži, plac/dvorište 1.2 ara U prilici... više
750.000€ (3 846 €/m²)