Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7478 oglasa

Plac, Novo Selo

9 Maj (Novo naselje), Palilula, Niš

Na prodaju lep plac u Novom Selu (naselje 9.Maj). Plac se nalazi u neposrednoj blizini škole, na nekih 400 metara od puta koji vodi za Merošinu.... više

40.000€ (17 €/m²)

  • 2300m²

Na prodaju prelep stan u izgradnji kod Doma zdravl...

Crveni pevac, Medijana, Niš

Na prodaju prelep stan u izgradnji kod Doma zdravlja u neposrednoj blizini TC Delta planet. Najtraženija lokacija kako za stanovanje, tako i... više

210.000€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 84m²
  • 1/5 spratova

Odličan trosoban stan u kući 97m2, drugi sprat, Palilula, blizu škole Kole R

Tutinović podrum, Palilula, Niš

Na prodaju odličan stan na Palilulli, uknjižene površine 97m2, na drugom spratu porodične stambene zgrade kvalitetne gradnje. Stan je na atraktivnoj... više

123.600€ (1 274 €/m²)

  • 3 soba
  • 97m²
  • 2/3 spratova

PRODAJE SE JEDNOIPOSOBAN STAN U NOVOGRADNJI – CRVENI PEVAC / ČAIR

Crveni pevac, Medijana, Niš

Na prodaju funkcionalan jednoiposoban stan površine 38 m², smešten na 3. spratu moderne novogradnje, na odličnoj lokaciji između Crvenog Pevca... više

99.000€ (2 605 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 38m²
  • 3/3 spratova

NA PRODAJU STANOVI U NOVOGRADNJI- DUVANIŠTE

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju stanovi u novogradnji na idealnoj i traženoj lokaciji u Duvaništu, između Zone 2 (Bulevar Nemanjića) i centra Duvaništa, u ponudi... više

2.400€ (60 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • /4 spratova

Vračar, Kalenić pijaca - Mileševska, 55m2

Kalenić, Vračar, Beograd

Vračar, Kalenić pijaca - Mileševska 2.0, 55m2 (lođa 2m2), 4/5, CG, lift, telefon, interfon, podrum U ponudi dvosoban stan, smešten u srcu... više

249.000€ (4 527 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 55m²
  • 4/5 spratova

Ekskluzivna prodaja kuće 250m2, Niška ulica

Suva reka, Leskovac, Leskovac

Na prodaju kuća na odličnoj lokaciji u ulici Južnomoravskih brigada (tzv. Niška ulica), pored marketa Spin. Zbog svoje izuzetne lokacije, objekat... više

170.000€ (680 €/m²)

  • 250m²
  • Prizemlje/1 spratova

Prodaje se trosoban lux potpuno namešten stan sa parking mestom Telep 85m2

Telep, Novi Sad

U ponudi je prodaja luksuznog trosobnog stana površine 85m2 u smešten u modernoj zgradi novogradnje na Telepu, jednoj od najtraženijih lokacija... više

255.500€ (3 005 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 85m²
  • 4/6 spratova

Novi Sad, Satelit, , 4.0, 76m2, 193800EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 126515, V/VII, ulaz mermerni. *SATELIT LUX* 76 m2 sa 3 spavace sobe, SA PDV, NOVA LOKACIJA, u izgradnji, sa izlazom na 2 bulevara,... više

193.800€ (2 550 €/m²)

  • 4 soba
  • 76m²
  • 5/7 spratova

POSLOVNI PROSTOR!!! CENTAR!!

Centar, Sombor

Peodaje se poslovni prostor površine 101m2 u centru grada,nekadašnja diskote Zebra.Nalazi se na frekventnoj lokaciji,idealan za različite delatnosti... više

103.000€ (1 019 €/m²)

  • 101m²
  • Prizemlje

Porodični dom iz snova – moderan dupleks sa dvorištem i pogledom

Sremska Kamenica, Novi Sad

Na prodaju je moderan, luksuzno opremljen stan u urbanoj stambenoj vili novije gradnje iz 2023. godine. Stan se prostire na dva sprata i može... više

442.900€ (2 952 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 150m²
  • .sprat

Zvezdara, Vukov Spomenik, Vojvode Bogdana, 4.0, 135m2, 595000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 124760, I/IV, salonski, terasa, uknjizen, stara gradnja, fasada dobra, parking, ostava, pogodan za pp, deljiv. Funkcionalan i... više

595.000€ (4 407 €/m²)

  • 4 soba
  • 135m²
  • 1/4 spratova