Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7477 oglasa

Prodajem stan na Zlatiboru 34m2

Zlatibor

Na prodaju stan na Zlatiboru – odlična lokacija, 500m od centra Prodaje se stan na prvom spratu ulici Mijaila Radovića 8, na atraktivnoj lokaciji... više

58.000€ (1 705 €/m²)

  • 1 soba
  • 34m²
  • 1/3 spratova

Hit cena!!! Prodaja stana sa garažnim mestom, Vašarište, Kragujevac

Vašarište, Kragujevac

Na prodaju stan u izgradnji na atraktivnoj lokaciji u naselju Vašarište. Planirani završetak radova je do kraja ove godine, što kupcu pruža... više

135.000€ (2 755 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 49m²
  • 6/7 spratova

Odličan trosoban stan u kući 97m2, drugi sprat, Palilula, blizu škole Kole R

Tutinović podrum, Palilula, Niš

Na prodaju odličan stan na Palilulli, uknjižene površine 97m2, na drugom spratu porodične stambene zgrade kvalitetne gradnje. Stan je na atraktivnoj... više

123.600€ (1 274 €/m²)

  • 3 soba
  • 97m²
  • 2/3 spratova

Čukarica, Žarkovo - Trgovačka, 101m2

Žarkovo, Čukarica, Beograd

Čukarica, Žarkovo - Trgovačka 4.0, 101m2 (lođa 5m2), 5/7, CG, lift, telefon, interfon, podrum U ponudi četvorosoban stan na petom spratu,... više

268.000€ (2 653 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 101m²
  • 5/7 spratova

Stara pazova, Nova Pazova, -, Poslovni objekat, 1120m2, 1050000 EUR

Nova Pazova, Stara Pazova

Poslovni objekat u industrijskoj zoni - novorenovirana hala 970m2, i 150m2 koji obuhvataju opremljene kancelarije, kuhinju, sanitarne objekte,... više

1.050.000€ (937 €/m²)

  • 1120m²

Ekskluzivna prodaja kuće 250m2, Niška ulica

Suva reka, Leskovac, Leskovac

Na prodaju kuća na odličnoj lokaciji u ulici Južnomoravskih brigada (tzv. Niška ulica), pored marketa Spin. Zbog svoje izuzetne lokacije, objekat... više

170.000€ (680 €/m²)

  • 250m²
  • Prizemlje/1 spratova

Stan u Kuci 88m2

Apelovac, Palilula, Niš

Prodaje se stan u kuci povrsine 88m2 na mirnoj lokaciji u gradu. Stan se sastoji iz ulazinog hodnika, kuhinje, dnevnog boravka sa trpezarijom,... više

77.350€ (878 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 88m²
  • Prizemlje

Nova vikendica na Tari

Konjska Reka, Okolina, Bajina Bašta

Nudimo vam priliku da sebi kupite mir. Na samo par koraka od prirodnih čuda planine Tare, nalazi se ova prelepa vikendica od 100m², idealna... više

150.000€ (1 530 €/m²)

  • 98m²
  • 1/1 spratova

SAVSKI VENAC BEOGRAD NA VODI 54m2 , T , 275000e

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Beograd na vodi, Sole, Bulevar Vudroa Vilsona, 2.0, 53.65 m2 sa terasom, I od XVI spratova, cg, telefon,... više

275.000€ (5 092 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 1.sprat

Porodični dom iz snova – moderan dupleks sa dvorištem i pogledom

Sremska Kamenica, Novi Sad

Na prodaju je moderan, luksuzno opremljen stan u urbanoj stambenoj vili novije gradnje iz 2023. godine. Stan se prostire na dva sprata i može... više

442.900€ (2 952 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 150m²
  • .sprat

Vračar, SC Vračar, Vojvode Šupljikca, 4.0, 114m2, 335000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 108680, VI/VI, dupleks, lift, uknjizen, stambena zgrada. Lep 4.0 porodican stan - dupleks, trostrano orijentisan na super lokaciji... više

335.000€ (2 938 €/m²)

  • 4 soba
  • 114m²
  • 6/6 spratova

SOPOT SOPOT 360m2 , T , 759000e

Sopot, Sopot, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! LUX! Sopot, Mali Pozarevac, 5.0 kuca od 359.85 m2, prostrana terasa, na placu od 28.83 ara, PR + I, toplotne... više

759.000€ (2 108 €/m²)

  • 360m²