Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7475 oglasa

Plac za gradnju, Gabrovac, 1.963 m2

Gabrovac, Palilula, Niš

Na prodaju plac za gradnju ili drugu korisnu namenu u prirodnom okruženju sela Gabrovac, blizu glavnog puta. Dozvoljena gradnja,... više

20.000€ (10 €/m²)

  • 1963m²

Prodaja dvosobnog stana Grbavica Novi Sad, 52m² renoviran, parking, odlična l

Grbavica, Novi Sad

Na prodaju dvosoban prazan stan na Grbavici, jednoj od najtraženijih i najlepših lokacija u Novom Sadu. Stan je kompletno renoviran, uknjižen... više

144.200€ (2 773 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 52m²
  • /5 spratova

Novi Sad, Grbavica - Odličan četvorosoban stan ID#1001166

Grbavica, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Grbavica, ulica Braće Ribnikar. Izdvajamo iz ponude odličan, nov, po strukturi četvorosoban stan koji se nalazi na VIII spratu luksuznog... više

430.540€ (3 914 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 110m²
  • 8/12 spratova

Lamela na Strelištu sa garažom

Strelište, Jagodina

Kompletno nameštena lamela na Strelištu sa garažom , lokacija je odlična! !! U prizemlju je jedna komforna spavaća soba , wc , dnevni boravak... više

90.000€ (882 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 102m²
  • Prizemlje/1 spratova

Novi Sad, Novo Naselje, Slobodana Selenića, 4.0, 89m2, 300000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 114354, II/, terasa, parking. Prelep cetvorosoban stan u mirnom i lepom delu Novog Sada na 15 minuta od centra, od 89m2 sa krovnom... više

300.000€ (3 370 €/m²)

  • 4 soba
  • 89m²
  • 2.sprat

Zvezdara, Zeleno brdo, Ilindenska, 2.5, 68m2, 204000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 116727, I/III, lift, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz mermerni, u izgradnji, fasada nova, parking, stambena zgrada. Zavrsetak... više

204.000€ (3 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 68m²
  • 1/3 spratova

Budva, Centar, Jadranski put , 3.0, 80m2, 240000EUR

Centar, Budva

Agencijski ID: 108146, II/III, terasa, uknjizen, garaza. Garazno mesto je 20.000e. Radi se o novijoj gradnji, zgrada sa 3 sprata. Stan je na... više

240.000€ (3 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 2/3 spratova

Na prodaju trosoban stan – 64 m², Obilićev venac, Niš

Obilićev venac, Medijana, Niš

Prodaje se trosoban stan u luksuznoj novogradnji, dostupan na 6. i 7. spratu. Stan je moderno projektovan, funkcionalnog rasporeda i idealan... više

162.500€ (2 500 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 5/7 spratova

Veći porodični stan koji nudi maksimalni porodični komfor

Strelište, Jagodina

Retko u ponudi veći porodični stan, maksimalnog porodičnog komfora. Stan, ima dve spavaće sobe, kuhinju, trpezariju, dnevni boravak, sve odvojeno,... više

78.000€ (1 040 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 75m²
  • 4/5 spratova

Seosko domacinstvo sa kućom 92m2 i placem 1606m2, Goli Rid

Goli Rid, Lebane, Lebane

Na prodaju seosko domaćinstvo u Golom Ridu u blizini Lebana. Domaćinstvo se prostire na placu od 1606m2, na kom se nalazi porodična kuća od... više

45.000€ (489 €/m²)

  • 92m²
  • Prizemlje

KUĆA U KLJAJIĆEVU!!

Kljajićevo, Okolina, Sombor

KUĆA!! Prodaje se prostrana i očuvana kuća na sprat u mirnom delu Kljajićeva, idealna za porodični život! Površina kuće 137m2,površina placa... više

45.000€ (328 €/m²)

  • 137m²
  • .sprat

Čukarica, Sremčica - Leposavićka, 229m2

Sremčica , Čukarica, Beograd

Čukarica, Sremčica - Leposavićka kuća, 229m2 (dve terase 21m2), SUT+PR+I, CG, telefon, parking, garaža, struja, voda, kanalizacija, asfalt,... više

239.000€ (1 043 €/m²)

  • 229m²
  • Prizemlje/1 spratova