Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7475 oglasa

Prodaja stana Novi Sad, Sajmište, 43m2 + galerija 15m2, odmah useljiv

Sajmište, Novi Sad

Na prodaju kompletno opremljen stan na odličnoj lokaciji u Novom Sadu – Sajmište. Stan je odmah useljiv i predstavlja odličnu priliku kako za... više

122.400€ (2 846 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 43m²
  • 4/4 spratova

Čukarica, Bele vode, Bogdana Velaševića, 4.0, 110m2, 240000 EUR

Bele Vode, Beograd

Na prodaju lep četvorosoban duplex na Belim vodama.Stan je uknjižen na 88m2 ali realna površina stana iznosi 110m2.Stan je potpuno renoviran... više

240.000€ (2 181 €/m²)

  • 4 soba
  • 110m²
  • 3/3 spratova

Prodaja kuća Obrenovac Zabrežje – porodična kuća 210m² na placu 11 ari,

Zabrežje, Obrenovac, Beograd

Prodaja kuća Beograd – u ponudi je porodična kuća u Obrenovcu, naselje Zabrežje, ukupne površine 210m² (glavna kuća 180m² + pomoćni objekat... više

218.000€ (1 038 €/m²)

  • 210m²
  • /1 spratova

Voždovac, Autokomanda, Jove Ilića, 2.0, 80m2, 358000 EUR

Autokomanda, Beograd

Izuzetno komforan stan u luksuznoj zgradi vrlo kvalitetne gradnje. Stan čine open space - dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, odvojena... više

358.000€ (4 475 €/m²)

  • 2 soba
  • 80m²
  • 1/4 spratova

Novi Sad, Novo Naselje, Slobodana Selenića, 4.0, 89m2, 300000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 114354, II/, terasa, parking. Prelep cetvorosoban stan u mirnom i lepom delu Novog Sada na 15 minuta od centra, od 89m2 sa krovnom... više

300.000€ (3 370 €/m²)

  • 4 soba
  • 89m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Železnička Stanica, , 18m2, 34000EUR

Železnička Stanica, Novi Sad

Agencijski ID: 132315, struja, uknjizen. LUX **GARAZA - PERIONICA** NOVA 18 m2. DVORISNA Kanalizacija gradska. Elektro lampa na senzor prilikom... više

34.000€ (1 888 €/m²)

  • 18m²

Zvezdara, Mirijevo - Dolačka, 103m2

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Mirijevo - Dolačka 2.0, 103m2 (terasa 29m2), SUT/4, podno grejanje, lift, interfon U ponudi stan u suterenu, u novoizgrađenom objektu,... više

163.359€ (1 586 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 103m²
  • Suteren/4 spratova

Valjevo, Divčibare, , 1.5, 40m2, 80000EUR

Valjevo

Agencijski ID: 115236, PR/III, klima, terasa, nov luks, novogradnja, parking, dvoriste/basta. Sve etaze u objektu su resene kao stambene osim... više

80.000€ (2 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²

Novi Sad, Futoški put, , 2.0, 50m2, 120000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 76737, III/III, terasa, uknjizen, garaza, parking, podrum. Godina gradnje: 2007. Uradjena je unutrasnja izolacija na spoljasnje... više

120.000€ (2 400 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 3/3 spratova

Lokal 50m², Obrenovac, Zvečka - 15.000€

Zvečka, Obrenovac, Beograd

• Prodaje se lokal površine 50 m², u Zvečkoj, okolini Obrenovca. • Lokal se sastoji od prostorije sa šankom i magacinom, još jedne prostorije... više

15.000€ (300 €/m²)

  • 50m²
  • .sprat

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 159000€

Liman 4, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102545 - .CENA STANA JE 162000 +3% AGENCIJSKA PROVIZIJA . Dvosoban, konforan stan na izuzetno mirnom delu grada, Liman IV.... više

159.000€ (2 944 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 54m²
  • 4/7 spratova

Čukarica, Banovo brdo - Karpoševa, 133m2

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

Čukarica, Banovo brdo - Karpoševa 4.0, 133m2 (terasa 31m2), 4/4, EG-podno grejanje, lift, interfon U kvalitetnoj novogradnji nalazi se trostran,... više

465.990€ (3 503 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 133m²
  • 4/4 spratova