Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7475 oglasa

Valjevo, Divčibare, , 1.5, 40m2, 80000EUR

Valjevo

Agencijski ID: 115236, PR/III, klima, terasa, nov luks, novogradnja, parking, dvoriste/basta. Sve etaze u objektu su resene kao stambene osim... više

80.000€ (2 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²

Novogradnja, dvosoban stan, Rasadnik, 49 m2, prizemlje

Rasadnik, Palilula, Niš

Na prodaju dvosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji, Rasadnik, blizu škole, centra i svih važnih sadržaja. Nalazi se u prizemlju zgrade... više

100.940€ (2 060 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • Prizemlje/4 spratova

Novogradnja, jednosoban stan, Rasadnik, 36,2 m2, I sprat

Rasadnik, Palilula, Niš

Na prodaju jednosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji, Rasadnik, blizu škole, centra i svih važnih sadržaja. Nalazi se na prvom spratu... više

74.572€ (2 071 €/m²)

  • 1 soba
  • 36m²
  • 1/4 spratova

Novogradnja, dvosoban stan, Rasadnik, 45,8 m2, I sprat

Rasadnik, Palilula, Niš

Na prodaju dvosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji, Rasadnik, blizu škole, centra i svih važnih sadržaja. Nalazi se na prvom spratu... više

94.348€ (2 096 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²
  • 1/4 spratova

Novogradnja, dvosoban stan, Rasadnik, 53 m2, prizemlje

Rasadnik, Palilula, Niš

109.180€ (2 060 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • Prizemlje/4 spratova

Prodaja stanova Novi Sad Dvosoban stan u Adicama, odlična lokacija, završetak

Adice, Novi Sad

Opis oglasa: Prodaja stana u Adicama po fenomenalnoj ceni! U ponudi je dvosoban stan u izgradnji, u mirnom delu Novog Sada, idealan za porodičan... više

68.900€ (2 026 €/m²)

  • Garsonjera
  • 34m²
  • Prizemlje/2 spratova

Adice, Novi Sad

69.700€ (1 883 €/m²)

  • Garsonjera
  • 37m²
  • Prizemlje/2 spratova

Adice, Novi Sad

51.200€ (2 048 €/m²)

  • Garsonjera
  • 25m²
  • Prizemlje/2 spratova

Prodaja stanova Petrovaradin Novogradnja 2026 | Jednosobni i dvosobni stanovi |

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Tip nekretnine: Stanovi u novogradnji Struktura: Jednosobni i dvosobni stanovi Kvadrature: od 25 m2 do 45 m2 Grejanje: Podno / centralno... više

127.460€ (2 832 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • Prizemlje

Troiposoban stan, 84m2, kod Doma zdravlja

Dom zdravlja, Medijana, Niš

Na prodaju izuzetan stan na top lokaciji kod Doma Zdravlja. Izvanredan za porodično stanovanje i izdavanje. Nalazi se u jednom od najtraženijih... više

81.700€ (1 339 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 61m²
  • 10/10 spratova

Novi Sad, Grbavica - Uknjižen jednosoban stan ID#1001208

Grbavica, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Grbavica, ulica Doža Đerđa. Izdvajamo iz ponude nov, neuseljavan, po strukturi jednosoban stan koji je pozicioniran na odličnoj lokaciji... više

112.160€ (3 505 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 32m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Hit ponuda, poslovni prostor u centru, Jagodina

Centar, Jagodina

Prodaje se plac od 31,26 ari sa 2300m2 u objektima u jagodini (na 800m od centra grada,pored glavne autobuske stanice na veoma prometnoj ulici,... više

750.000€ (326 €/m²)

  • 2300m²
  • Prizemlje/6 spratova