Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7474 oglasa

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 234500€

Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102201, cena nekretnine je 238.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Detelinara, 67 m2, dvoiosoban, drugi sprat.  Prodaje... više

234.500€ (3 500 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 67m²
  • 2/5 spratova

Surčin, Dobanovci, , 161a, 435000EUR

Dobanovci, Beograd

Agencijski ID: 98826, uknjizen, plac. U zapadnom delu Dobanovackog atara se nalazi zemljiste , na petsto metara od asvalta i svih prikljucaka... više

435.000€ (27 €/m²)

  • 16100m²

Palilula, Karaburma, Marijane Gregoran 1. prolaz, 3.0, 71m2, 159000EUR

Karaburma, Beograd

Agencijski ID: 131404, PR/IV, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam... više

159.000€ (2 239 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²

Poslovni Prostor-Hotel, Mali Jastrebac, 702m2

Merošina, Merošina, Merošina

Na prodaju hotelski kompleks na planini Mali Jastrebac. Nalazi se na 35 km od Niša, okružen najšumovitijom planinom u Srbiji- Jastrebac i predstavlja... više

415.000€ (591 €/m²)

  • 702m²
  • Prizemlje

Stan Palilula 67m2, II sprat

Palilulska pijaca, Palilula, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan 67m2 u blizini Palilulske pijace i NKC-a. Stan se nalazi u kvalitenoj zgradi starije gradnje na drugom spratu sa... više

128.000€ (1 910 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 67m²
  • 2/10 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD | NOVOGRADNJA | DVOSOBAN I TROSOBAN STAN | 38m² DO 66

Liman 4, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u modernom stambenom kompleksu koji nudi savršen spoj komfora, funkcionalnosti i savremenog načina života.... više

190.000€ (2 878 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 66m²
  • 1/3 spratova

Liman 4, Novi Sad

118.568€ (2 964 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • Prizemlje/3 spratova

Ulični lokal, Centar, Pravni Fakultet

Obilićev venac, Medijana, Niš

Na prodaju lokal u samom centru grada u blizini Pravnog fakulteta, na Obilićevom vencu. Površina lokala iznosi 65m2.... više

62.000€ (953 €/m²)

  • 65m²
  • Prizemlje

4.0, Dedinje, Heroja Milana Tepića, LUX, 275m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

4.0, Dedinje, Heroja Milana Tepića, LUX, 275m2, 3/3, CG, terasa, lift, garaža U ponudi LUX stan na prestižnoj lokaciji. Nalazi se u novijoj,... više

1.690.000€ (6 145 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 275m²
  • 3/3 spratova

Zlatibor, apartman 2.5, Obudojevica

Čajetina, Čajetina, Zlatibor

Na prodaju apartman u naselju Obudojevica na Zlatiboru. Nalazi se na visokom prizemlju stambenog objekta spratnosti Pod+Pr+I+Pot. Objekat je... više

89.000€ (1 745 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 51m²
  • Prizemlje

Čukarica, odličan stan 111m2

Bele Vode, Čukarica, Beograd

Bele vode, ul. braće Vučković, stan sam na spratu dvostrano orjentisan 111 m2, funkcionalan raspored, veliki dnevni boravak, 2 spavaće sobe,... više

197.000€ (1 774 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 111m²
  • 3/4 spratova

Novi Sad, Centar - Četvorosoban stan ID#1001061

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Stevana Milovanova. Izdvajamo iz ponude komforan i svetao, po strukturi četvorosoban dupleks stan koji se nalazi na... više

185.400€ (2 060 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 90m²
  • 2/2 spratova