Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7501 oglasa

Marger, četvorosoban, 5. sprat, lift, cg

Medijana(Niš), Medijana, Niš

Na prodaju stan na Margeru. Stan ima 100m2, 89m2 korisne povrišine, po sturkturi je konforan četvorosoban. Nalazi se na 5. spratu u zgradi... više

196.000€ (1 960 €/m²)

  • 4 soba
  • 100m²
  • 5.sprat

Retko u ponudi! Luks stan- apartman, novogradnja Sokobanja , 39m2 na izuzetnoj

Soko banja, Soko Banja, Sokobanja

U ponudi odličan apartman projektovane površine 39m2, u novogradnji, u prvom apart- hotelu u Sokobanji. Nalazi se na trećem spratu ovog prelepog... više

93.600€ (2 400 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • 3/3 spratova

Retko u ponudi! Luks stan- apartman, novogradnja Sokobanja , 35m2 na izuzetnoj

Soko banja, Soko Banja, Sokobanja

U ponudi odličan apartman projektovane površine 33.71m2, u novogradnji, u prvom apart- hotelu u Sokobanji. Nalazi se na trećem spratu ( uvučen... više

87.500€ (2 500 €/m²)

  • Garsonjera
  • 35m²
  • 3/3 spratova

Retko u ponudi! Luks stan-apartman, novogradnja Sokobanja 41m2, Vip sprat, sa p

Soko banja, Soko Banja, Sokobanja

U ponudi odličan apartman projektovane površine 41m2, u novogradnji, u prvom apart- hotelu u Sokobanji. Nalazi se na Vip spratu ( uvučen sprat)... više

102.500€ (2 500 €/m²)

  • 41m²
  • 4/4 spratova

Savski venac, Beograd na vodi, Savska, 3.0, 72m2, 355000 EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

U ponudi je zgrada u okviru projekta Beograd na vodi, zgrada Echo - interesantna, moderna zgrada srednje veličine u blizini škole, vrtića, mall-a,... više

355.000€ (4 930 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 6.sprat

Stanovi u izgradnji uz KEJ – investicija i komfor u srcu grada

Medijana, Niš

U ponudi su moderni stanovi različitih kvadratura, idealni za život ili izdavanje: Porodični stanovi (64–89 m²) Više spavaćih soba, prostrana... više

206.072€ (2 368 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 87m²
  • 4/5 spratova

Palilula, Kotež, Olge Jovičić, 5.0, 100m2, 180000EUR

Kotež, Beograd

Agencijski ID: 106507, II/, dupleks, klima, terasa, uknjizen. Stan je petosoban, u donjem delu stana su spavaca soba, kupatilo i dnevna soba... više

180.000€ (1 800 €/m²)

  • 5 soba
  • 100m²
  • 2.sprat

Rakovica, Miljakovac, Natalijine Ramonde, 5.0, 200m2, 299000EUR

Miljakovac, Beograd

Agencijski ID: 101946, 4a, spratna, struja, klima, terasa(2), uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta,... više

299.000€ (1 495 €/m²)

  • 200m²

Odličan 3.0 stan - Bulevar Nemanjića

Medijana, Niš

Niš, Medijana - Kod Zone 3 na Bulevaru Nemanjića, prodaje se 3.0 stan, 79m2, na 5. spratu od 9 u zgradi sa liftom. Sastoji se iz prostrane dnevne... više

161.900€ (2 049 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 79m²
  • 5/9 spratova

3.0 Železnička Ambulanta

Železnička stanica, Palilula, Niš

Na prodaju trosoban stan na lepoj, mirnoj lokaciji kako za stanovanje,tako za izdavanje. Stan se nalazi na minut od železničke ambulante, na... više

101.000€ (1 202 €/m²)

  • 3 soba
  • 84m²
  • 1.sprat

PRODAJA ZEMLJIŠTA - 13,6 ha u komadu, Lalinac (Niš)

Lalinac, Palilula, Niš

Prodaje se izuzetno atraktivno poljoprivredno zemljište površine 13,6 ha, u jednom komadu, na teritoriji Lalinca, svega 15 km od centra Niša.... više

400.000€ (29 €/m²)

  • 13600m²

NOVA GRADNJA U TOKU – ULOŽITE PAMETNO U VRNJAČKOJ BANJI

Vrnjačka Banja

Rok završetka: mart 2026. Moguć povraćaj PDV-a Predstavljamo odličnu priliku za kupovinu jednosobnog stana u modernoj zgradi u izgradnji, smeštenoj... više

71.860€ (1 796 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 40m²
  • 4/4 spratova