Pronađeno 10005 oglasa

Plac, Gornja Toponica

Gornja Toponica, Crveni krst, Niš

Na prodaju lep plac u Gornjoj Toponici, pravougaonog oblika, pogodan za izgradnju kuće. Nalazi se u manjoj ulici, na 100 metara od asfalta,... više

28.000€ (6 €/m²)

  • 4088m²

Prostrano seosko domaćinstvo u selu Jezero

Jezero, Okolina, Despotovac

Kompletno domaćinstvo se prostire na 80 ari placa u blizini centra sela u Jezeru. Na placu se nalaze dve kuće. Prva je 118m2 u osnovi, sastoji... više

100.000€ (200 €/m²)

  • 500m²
  • /2 spratova

Trosoban stan 67 m2, Braće Jerković, Voždovac, Beograd

Braće Jerković, Voždovac, Beograd

Na prodaju kompletno renoviran trosoban stan u mirnom i uređenom delu naselja Braće Jerković, Beograd. Ova nekretnina predstavlja odličan izbor... više

204.000€ (3 044 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 67m²
  • 11/11 spratova

Garsonjera 31m2 Grbavica, novogradnja, odlična lokacija

Grbavica, Novi Sad

Na prodaju garsonjera od 31m2 u novoj, neuseljavanoj zgradi na Grbavici. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za kupovinu stana na jednoj... više

110.000€ (3 548 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 31m²
  • vp.sprat

Prodaja, Stan, Novi Sad, Telep

Telep, Novi Sad

Na prodaju dvosoban stan na Telepu u Novom Sadu, ukupne površine 64 m², smešten na I spratu stambene zgrade. Stan se sastoji od dve odvojene... više

151.616€ (2 369 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 64m²
  • 1.sprat

Zemlja u Kormanu odlična lokacija

Korman, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju 1,072 ha zemlje u Kormanu za 165.000 e . Nalazi se pored puta i odlična je lokacija za poslovnu delatnost. U sastavu je više parcela... više

165.000€ (15 €/m²)

  • 10716m²

Prodaja kuća Novi Sad Veternik – kuća 366m2 renovirana 6 soba 3 kupatila mi

Veternik, Novi Sad

Na prodaju kompletno renovirana kuća u Veterniku, u mirnom delu naselja, idealna za porodičan život ili kao investicija. Ova nekretnina predstavlja... više

260.100€ (695 €/m²)

  • 374m²
  • 2.sprat

Kuća 266 m², 9 ari, Obrenovac, Zvečka – 250 000 € (NAMEŠTENA)

Zvečka, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju spratna kuća površine 266 m², na placu površine 9 ari. • Struktura: Kuća ima identičan raspored prostorija na svakoj etaži i sastoji... više

250.000€ (939 €/m²)

  • 266m²
  • .sprat

Lokal na frekventnoj lokaciji

Širi centar, Jagodina

Lokal je kompletno renoviran,ima visinu oko 4 metara. U funkciji. Zakažite razgledanje u terminu koji Vama najviše odgovara! 00381 69 2 111... više

82.500€ (1 650 €/m²)

  • 50m²
  • .sprat

STANOVI U IZGRADNJI – MODERNA GRADNJA NA POPULARNOJ LOKACIJI

Akva Park, Jagodina

U ponudi stanovi u izgradnji u savremenoj stambenoj zgradi na izuzetno traženoj i atraktivnoj lokaciji. Dostupne strukture: -Garsonjere -Jednosobni... više

61.300€ (1 751 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 35m²
  • 1/2 spratova

Savski venac, Beograd na vodi, BW Riviera, 3.0, 120m2, 960000 EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Izuzetno luksuzna zgrada u okviru projekta Beograd na vodi - BW Riviera, nalazi se u prvom redu do savske promenade, odmah pored TC Galerija,... više

960.000€ (8 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 120m²
  • 6.sprat

Prodaja stanova Novi Sad Petrovaradin - Novogradnja, MOGUĆNOST KREDITOVANJA,

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Stanovi na prodaju Novi Sad – Novogradnja sa jednosobnim, dvosobnim, trosobnim i četvorosobnim stanovima Stanovi na prodaju u Novom Sadu u... više

83.310€ (2 687 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 31m²
  • Prizemlje/3 spratova