Pronađeno 9960 oglasa

Vukov spomenik – Zahumska 1,2kvm, sa PDV-om ID#27025

Vukov spomenik, Zvezdara, Beograd

Troiposoban stan, na II/V. Visok kvalitet gradnje, fasada kamena vuna, na uličnoj strani fundermaks, prozori drvo-aluminijum sa alu roletnama,... više

321.250€ (5 099 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 63m²
  • 2/5 spratova

Vukov spomenik – Zahumska 1,2kvm, sa PDV-om ID#27029

Vukov spomenik, Zvezdara, Beograd

Dvoiposoban stan, na I/V. Visok kvalitet gradnje, fasada kamena vuna, na uličnoj strani fundermaks, prozori drvo-aluminijum sa alu roletnama,... više

256.350€ (5 127 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 50m²
  • 1/5 spratova

Vukov spomenik - 144kvm sa PDV-om

Vukov Spomenik, Zvezdara, Beograd

Sedmosoban stan, na V/V, duplex. Visok kvalitet gradnje, fasada kamena vuna, na uličnoj strani fundermaks, prozori drvo-aluminijum sa alu roletnama,... više

545.000€ (3 784 €/m²)

  • 5 soba
  • 144m²
  • 5/5 spratova

Hotel u samom centru Odzaka-9 jedinica+oprema gratis

Odžak

PRODAJA OBJEKTA – IDEALNA INVESTICIJA U CENTRU ODŽAKA 2020 god uradjeno sve novo sva kupatila hodnici , struja od sata i sve novo razvučena... više

149.999€ (599 €/m²)

  • 250m²

EKSKLUZIVNA PRODAJA-polovina vile sa 2 apartmana u centru Mataruške Banje

Kraljevo

Na prodaju je izuzetna nekretnina koja predstavlja savršenu investiciju ili luksuzan prostor za život i odmor. Predmet prodaje je kompletna,... više

180.000€ (2 769 €/m²)

  • 2 soba
  • 65m²
  • Prizemlje

Renoviran trosoban stan na Keju-Novi Sad

Kej, Novi Sad

Površina: ukljižena 72 kvadrata, plus terase 8 kvadrata (tad se knjižilo bez terasa) Može na kredit Lokacija: Na minut hoda od Beogradskog... više

224.000€ (2 800 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 2/5 spratova

Boljevac, Rtanj - Lukovo 157 + 148 + 619

Lukovo, Boljevac, Boljevac

Prodaje se uknjižena kuća stare gradnje od 157m2 sa dograđenim prostorom na tri etaže od 619m2 neto za legalizaciju, u sivoj fazi gradnje i... više

70.000€ (75 €/m²)

  • 924m²
  • 1/2 spratova

Fantastičan, 4.0, Vračar

Crveni Krst, Vračar, Beograd

Vračar, Crveni krst, Metohijska, 4.0, 109m2, dve terase, II/6, lift, CG, klima, uknjižen Fantastično osvetljen i funkcionalan, trostrano orijentisan... više

380.000€ (3 486 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 109m²
  • 2/6 spratova

2.0 stan, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju lep manji stan u Mokranjčevoj ulici blizu okretnice. Pogodan je za izdavanje i porodično stanovanje. Po strukturi je dvosoban, površine... više

63.000€ (2 100 €/m²)

  • 2 soba
  • 30m²
  • 3/4 spratova

2.0, Kalenić, Maksima Gorkog, 54m2+7m2T

Kalenić, Vračar, Beograd

2.0, Kalenić, Maksima Gorkog, 54m2+7m2(T), 1/1, TA, terasa 7m2, lift, podrum, renoviran. U prilici smo da ponudimo renoviran, svetao stan na... više

300.000€ (5 555 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 54m²
  • 1/1 spratova

Hala za renoviranje sa kancelarijskim delom

Žabare, Paraćin

Prodajemo uknjiženu legalizovanu halu do glavnog puta sa priključkom vode i struje (jačine 35kw) i većim placem od 70a Kanalizacija-septička... više

280.000€ (237 €/m²)

  • 1180m²
  • .sprat

Građevinsko zemljište u Boljevcima

Boljevci, Surčin, Beograd

Nudimo vam građevinsko zemljište-plac od 7 ari u mirnom, naseljenom delu Boljevaca. Vlasništvo: 1/1, uredna dokumentacija. Plac je u okruženju... više

50.000€ 0 €/m²)

  • 0m²