Pronađeno 10005 oglasa

Prodaja petosobnog stana Novi Sad – Banatić, Sajam, odlična lokacija LUX

Banatić, Novi Sad

Iz ponude izdvajamo odličan petosoban stan na odličnoj lokaciji, naselje Banatić, u blizini Sajma, Železničke stanice i marketa Lidl. Ova nekretnina... više

482.658€ (3 239 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 149m²
  • 1/3 spratova

Voždovac, Dušanovac, Ustanička, 2.0, 41m2, 146800EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 129696, IV/V, klima, uknjizen, renoviran, stara gradnja, parking. Svetao, komforan dvosoban stan u zgradi bez lifta, kod Dusanovacka... više

146.800€ (3 580 €/m²)

  • 2 soba
  • 41m²
  • 4/5 spratova

Dvoiposoban stan na Limanu 4, 80 m², zgrada sa liftom, Novi Sad

Liman 4, Novi Sad

Prostran dvoiposoban stan površine 80 m², smešten na prvom spratu zgrade sa liftom na Limanu 4. Stan odlikuje funkcionalan raspored koji se... više

195.700€ (2 446 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 80m²
  • 1/7 spratova

Plac na Gružanskom jezeru - 29 ari Žunje

Žunje, Knić, Knić

Na prodaju plac na Gružanskom jezeru od 29 ari 89700 eura. Plac se nalazi na drugom rukavcu do samog jezera. Položaj placa je takav da... više

89.700€ (30 €/m²)

  • 2900m²

Dvosoban stan NOVI SAD, 122000€

Avijacija, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102577, Novi Sad, Avijacija. CENA 122000 + agencijska provizija 3%. STan je na drugom spratu, novije zgrade. Mogućnost... više

122.000€ (2 772 €/m²)

  • 2 soba
  • 44m²
  • 2/5 spratova

Kuća, Donja Vrežina, Nis

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju kuća u Donjoj Vrežini. Odlična investicija za one koji zele da pobegnu od gradske guzve i nadju mir na samo par kilometara od centra... više

90.000€ (857 €/m²)

  • 105m²
  • Prizemlje

Na prodaju luksuzan četvorosoban stan 180m2 sa dvorištem i garažom – Beli

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Na prodaju je luksuzan četvorosoban stan u blizini Belog Dvora, smešten u novoj rezidencijalnoj zgradi visokog kvaliteta. Ova nekretnina pruža... više

900.000€ (5 000 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 180m²
  • Prizemlje/1 spratova

Vračar, Hram Svetog Save - Dubljanska, 81m2

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

Vračar, Hram Svetog Save - Dubljanska 2.5, 81m2 + dve terase, CG, PR/5, lift, telefon, interfon Kompletno renoviran, odmah useljiv stan opremljen... više

259.000€ (3 197 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 81m²
  • Prizemlje/5 spratova

Voždovac, Ripanj, -, Zemljište, 6145ari, 300000 EUR

Ripanj, Beograd

Avala, KO Ripanj, prodajemo zemljište u građevinskom području: stambeno poslovna zona. Zemljište se prostire na dve katastarske parcele: 5804... više

300.000€ (48 €/m²)

  • 6145m²

Zvezdara, Central Palace – Dimitrija Tucovića

Dimitrija Tucovića, Zvezdara, Beograd

3.5, 96m2 (dve terase), 7/7 (povučen sprat), lift, CG, interfon, video nadzor, garažno mesto po dodatnoj ceni Ulica Dimitrija Tucovića predstavlja... više

408.000€ (4 250 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 96m²
  • 7/7 spratova

Četvorosoban stan PETROVARADIN, 300000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102118 - CENA 300.000,00 e+ 3% agencijske provizije. Luksuzan stan sa panoramskom terasom u Petrovaradinu – garaža uključena.... više

300.000€ (2 912 €/m²)

  • 4 soba
  • 103m²
  • 3/4 spratova

POLUNAMŠTEN DUPLEKS NA FENOMENALNOJ LOKACIJI!

Sajmište, Novi Sad

Prodaje se trosoban dupleks od 79 m² (uknjižen na 55 m², u postupku uknjižbe na 79 m²), smešten na poslednjem, šestom spratu održavane zgrade... više

190.550€ (3 464 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 55m²
  • 6/6 spratova