Za upit 4344 Centar pronađeno 3539 oglasa

Poslovni prostor - ulični lokal, centar Novog sela, 77 m2

Novo selo, Palilula, Niš

Na prodaju objekat u glavnoj ulici nas.9.maj ( Novo selo), u funkciji poslovnog prostora - lokala, pogodnog za različite delatnosti... više

75.000€ (974 €/m²)

  • 77m²
  • Prizemlje

Lokal/Centar Jagodine

Centar, Jagodina

*deo placa ispred lokala više

75.000€ (833 €/m²)

  • 90m²
  • /2 spratova

Zlatibor, Čajetina - Meteorološka, 28m2 - DIREKTNA PRODAJA OD INVESTITORA

Centar, Zlatibor

Zlatibor, Čajetina - Meteorološka 0.5, 28m2 (terasa 6m2), 3/6, EG/norveški radijatori, lift, internet, KATV, garaža Kompleks Zlatiborske terase... više

57.162€ (2 041 €/m²)

  • Garsonjera
  • 28m²
  • 3/6 spratova

Boljevac - dve kuće 111kvm + 1,2ara ID#28487

centar, Boljevac, Boljevac

Prodaju se kuće sa pomoćnim objektima na dva spojena placa 6a 33m2. U centralnom delu sela Boljevac koje se jugoistočno nadovezuje na varoš... više

40.000€ (360 €/m²)

  • 111m²
  • Prizemlje

Plac 54 ara, Stubline, Obrenovac - 40000€

Stubline, Obrenovac, Beograd

Na prodaju plac površine 54,38 ari, smešten na lepom i mirnom mestu. Dimenzije placa su približno 18 x 300 metra. Na oko 700 m, nalaze se centar... više

40.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Novi Sad, Centar, , 0.5, 23m2, 67000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 125764, I/, klima, terasa, uknjizen. Prodaje se stan od 23,3m2 u blizini Pasiceve ulice u centru. Uknjizen. Namesten, odmah useljiv.... više

67.000€ (2 913 €/m²)

  • 1 soba
  • 23m²
  • 1.sprat

POSLOVNI PROSTOR GRUŽA 1000m2

Gruža, Knić, Knić

Na prodaju poslovni prostor u Gruži od 1000m2 50.000 eura, na 15 ari placa. Objekat se nalazi na 2 km od centra Gruže i magistralnog puta... više

50.000€ (50 €/m²)

  • 1000m²
  • Prizemlje

Kuća Vraćevšnica

Centar, Gornji Milanovac, Gornji Milanovac

Na prodaju kuća u Vraćevšnici opština Gornji Milanovac od 160 m2 na 27 ari placa. Kuća se nalazi pored magistralnog puta Kragujevac-Gornji Milanovac.... više

48.000€ (564 €/m²)

  • 85m²
  • Prizemlje

Barajevo GAJ, stan 46m2

Barajevo (mesto), Barajevo, Beograd

Stan 46m2 sa terasom, centralno grejanje, adaptibilan u 1.5 soban. Velika funkcionalna lođa. Odlična pozicija stana, svetao I topao stan. Održavan... više

54.000€ (1 173 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 46m²
  • 3/5 spratova

Velika kuća u centru Majura ( kod Jagodine)

Majur, Okolina, Jagodina

VELIKA KUĆA 280m² + PLAC 38 ARI – CENTAR MAJURA (KOD JAGODINE) RETKA PRILIKA – PROSTOR, LOKACIJA I OGROMAN POTENCIJAL! Na prodaju prostrana... više

50.000€ (178 €/m²)

  • 280m²
  • .sprat

Prodaja, Poslovni prostor, Ćuprija, Centar

Centar, Ćuprija

Strogi centar, glavna ulica više

75.000€ (1 119 €/m²)

  • 67m²
  • Prizemlje/1 spratova

Poslovni prostor/lokal u Centru

Centar, Jagodina

Poslovni prostor na odličnoj lokaciji za laboratoriju, u blizini bolnice i doma zdravlja! više

40.000€ (1 250 €/m²)

  • 32m²
  • .sprat