Za upit 4344 Centar pronađeno 3539 oglasa

Građevinsko zemljište, 83 ara, Skela, Obrenovac - 37.000€

Skela, Obrenovac, Beograd

Na prodaju plac površine 82.86 ari, smešten u mirnom delu naselja Skela. Idealno za izgradnju porodičnih kuća, vikendica ili investicionih objekata.... više

37.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Lokal/Centar Jagodine

Centar, Jagodina

*deo placa ispred lokala više

75.000€ (833 €/m²)

  • 90m²
  • /2 spratova

Poslovni prostor - ulični lokal, centar Novog sela, 77 m2

Novo selo, Palilula, Niš

Na prodaju objekat u glavnoj ulici nas.9.maj ( Novo selo), u funkciji poslovnog prostora - lokala, pogodnog za različite delatnosti... više

75.000€ (974 €/m²)

  • 77m²
  • Prizemlje

Prodaja poslovnog prostora u centru Kragujevca – 23m², prometna lokacija

Centar, Kragujevac

Na prodaju poslovni prostor u Kragujevcu, u samom centru grada, na prometnoj i izuzetno atraktivnoj lokaciji. Poslovni prostor ima 23m² i nalazi... više

44.000€ (1 913 €/m²)

  • 23m²
  • Prizemlje

DVA SPOJENA LOKALA - OPREMLJENA ZA TERETANU

Centar, Paraćin

MOGUĆNOST PRODAJE SA PREOSTALOM OPREMOM ZA TERETANU više

46.000€ (469 €/m²)

  • 98m²
  • .sprat

Kuća u Smederevskoj Palanci, 95 m2 u osnovi, plac 1674 m2

Centar, Smederevska Palanka, Smederevska Palanka

Na prodaju kuća u Smederevskoj Palanci, površine u osnovi 95 m2, sa pomoćnim objektima, na parceli površine 1674 m2.... više

41.500€ (436 €/m²)

  • 95m²
  • Prizemlje

Novi Sad, Centar, , 0.5, 23m2, 67000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 125764, I/, klima, terasa, uknjizen. Prodaje se stan od 23,3m2 u blizini Pasiceve ulice u centru. Uknjizen. Namesten, odmah useljiv.... više

67.000€ (2 913 €/m²)

  • 1 soba
  • 23m²
  • 1.sprat

Plac blizu puta za Donje Vlase 2098m2

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju odličan plac u mirnom delu blizu puta za Donje Vlase. Udaljen je svega par kilometara od centra grada. Od lokalnog puta oko 500m.... više

15.000€ (7 €/m²)

  • 2098m²

Boljevac - dve kuće 111kvm + 1,2ara ID#28487

centar, Boljevac, Boljevac

Prodaju se kuće sa pomoćnim objektima na dva spojena placa 6a 33m2. U centralnom delu sela Boljevac koje se jugoistočno nadovezuje na varoš... više

40.000€ (360 €/m²)

  • 111m²
  • Prizemlje

Prodaja, Poslovni prostor, Ćuprija, Centar

Centar, Ćuprija

Strogi centar, glavna ulica više

75.000€ (1 119 €/m²)

  • 67m²
  • Prizemlje/1 spratova

Plac 54 ara, Stubline, Obrenovac - 40000€

Stubline, Obrenovac, Beograd

Na prodaju plac površine 54,38 ari, smešten na lepom i mirnom mestu. Dimenzije placa su približno 18 x 300 metra. Na oko 700 m, nalaze se centar... više

40.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Kuća Vraćevšnica

Centar, Gornji Milanovac, Gornji Milanovac

Na prodaju kuća u Vraćevšnici opština Gornji Milanovac od 160 m2 na 27 ari placa. Kuća se nalazi pored magistralnog puta Kragujevac-Gornji Milanovac.... više

48.000€ (564 €/m²)

  • 85m²
  • Prizemlje