Za upit 4344 Centar pronađeno 3540 oglasa

Novi Sad, Centar - Uknjižen jednosoban stan ID#1001190

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Železnička. Odličan, uknjižen jednosoban stan koji se nalazi u neposrednoj blizini strogog centra grada (pešačke zone),... više

79.100€ (3 295 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 24m²
  • 5/5 spratova

POSLOVNI PROSTOR GRUŽA 1000m2

Gruža, Knić, Knić

Na prodaju poslovni prostor u Gruži od 1000m2 50.000 eura, na 15 ari placa. Objekat se nalazi na 2 km od centra Gruže i magistralnog puta... više

50.000€ (50 €/m²)

  • 1000m²
  • Prizemlje

STROGI CENTAR, RENOVIRAN STAN

Centar, Sombor

U strogom centru Sombora, u ulici do pešačke zone, prodaje se trosoban stan od 75m2. Stan se nalazi na četvrtom spratu stambene zgrade sa novom... više

84.900€ (1 132 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • 4/4 spratova

Prodaja trosobnog stana

Centar, Paraćin

Prodajemo funkcionalan, trosoban stan od 60 kvadrata u Paraćinu, na petom spratu u širem centru grada. Pravilan raspored prostorija. Poseduje... više

53.000€ (883 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • 5/5 spratova

Plac 35 ari, Vladimirci, Mesarci – 35.000€

Mesarci, Okolina, Vladimirci

• Na prodaju građevinski plac ukupne površine 35,4 ara u Mesarcima, opština Vladimirci, približnih dimenzija 55x62m. • Plac poseduju mogućnost... više

35.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Velika kuća u centru Majura ( kod Jagodine)

Majur, Okolina, Jagodina

VELIKA KUĆA 280m² + PLAC 38 ARI – CENTAR MAJURA (KOD JAGODINE) RETKA PRILIKA – PROSTOR, LOKACIJA I OGROMAN POTENCIJAL! Na prodaju prostrana... više

50.000€ (178 €/m²)

  • 280m²
  • .sprat

Dvosoban stan 46 m², Centar, Vrnjačka Banja, 2. sprat

Centar, Vrnjačka Banja

Odlična lokacija u centru Vrnjačke Banje čini ovaj stan izuzetno privlačnim za život ili investiciju. Nalazi se na drugom spratu zgrade od ukupno... više

69.900€ (1 519 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 2/2 spratova

Barajevo GAJ, stan 46m2

Barajevo (mesto), Barajevo, Beograd

Stan 46m2 sa terasom, centralno grejanje, adaptibilan u 1.5 soban. Velika funkcionalna lođa. Odlična pozicija stana, svetao I topao stan. Održavan... više

54.000€ (1 173 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 46m²
  • 3/5 spratova

STANOVI U IZGRADNJI - CENA VEĆ OD 1270 EURA PO M2

Centar, Ćuprija

KUPOVINA DIREKTNO OD INVENSTITORA I POVRAĆAJ PDV-a !!! U ponudi su stanovi u stambenom objektu koji će biti završen 2027. godine, sa pažljivo... više

49.187€ (1 294 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 38m²
  • Prizemlje/5 spratova

Na prodaju lokal u centru grada

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lokal površine 13,28m2. Nalazi se u samom centru grada, u novom podzemnom prolazu. Lokal nema mokri čvor. Odličan je za razne vrste... više

46.400€ (3 569 €/m²)

  • 13m²
  • Prizemlje

Lokal u dva nivoa

Centar, Jagodina

*120m2 + 20m2 ispred lokala više

50.000€ (416 €/m²)

  • 120m²
  • /1 spratova

Rakovica, Centar, Viševačka, 1.5, 30m2, 72000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 116456, PSUT/IV, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta. Stan uknjizen kao garsonjera,... više

72.000€ (2 400 €/m²)

  • 2 soba
  • 30m²