Za upit 4326 Centar pronađeno 3559 oglasa

Prostran lokal

Širi centar, Jagodina

*dosadasnja namena - trgovinska delatnost više

120.000€ (1 428 €/m²)

  • 84m²
  • /1 spratova

Temerin, stari put za Suboticu - Višenamenski plac ID#7000010

Širi centar, Temerin, Temerin

Predstavljamo višenamenski plac u građevinskoj zoni na izlazu iz Temerina, koji se nalazi uz vrlo prometan stari put za Suboticu. Na placu postoje... više

133.900€ (30 €/m²)

  • 4383m²

Dvosoban stan NOVI SAD, 200000€

Centar, Novi Sad

više

200.000€ (4 166 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 1/2 spratova

Četvorosoban stan PETROVARADIN, 151960€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1094204--Četvorosoban stan u izgradnji, useljiv do kraja septembra 2023. u Petrovaradinu, Kvalitetna gradnja stanova, italijanska... više

151.960€ (1 948 €/m²)

  • 4 soba
  • 78m²
  • 2/5 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 181550€

Centar, Novi Sad

POVOLJNO - NOVOGODIŠNJI POPUST... CENA sa PDV-om, kvalitetna novogradnja u centru grada useljiva na proleće 2026. godine... Stan se nalazi na... više

181.550€ (2 793 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 2/4 spratova

Lux novogradnja, naselje Duvanište, dvosoban stan 45.41m2, prvi sprat

Duvanište, Medijana, Niš

U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U blizini... više

99.902€ (2 220 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • 1/4 spratova

PRODAJA LUX STANOVA NOVI SAD – CENTAR – SMART STANOVI 0.5 DO 4.0 – POSLOV

Centar, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom... više

200.017€ (3 333 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • 3/8 spratova

Novi Sad, Grbavica, Trg Komenskog, 13m2, 35000EUR

Grbavica, Novi Sad

Agencijski ID: 123519, struja, uknjizen, garazno mesto. Prodaje se garazno mesto povrsine 13 m², u suterenu novoizgradjene zgrade Palata Komenski,... više

35.000€ (2 692 €/m²)

  • 13m²

Trosoban stan NOVI SAD, 201600€

Centar, Novi Sad

Agencijksa oznaka: 1101212 CENA 201.600 SA PDV-OM + agencijska provizija od 3%, I. Na prodaju moderan, svetao i prostran stan u novoj zgradi... više

201.600€ (3 200 €/m²)

  • 3 soba
  • 63m²
  • 1/4 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 182900€

Centar, Novi Sad

CENA sa PDV-om, kvalitetna ovogradnja u centru grada useljiva u junu 2026. godine... Agencijska šifra - 1101168 više

182.900€ (2 950 €/m²)

  • 3 soba
  • 62m²
  • Prizemlje/4 spratova

Stambeno poslovni objekat

Centar, Jagodina

Prizemni deo poslovni objekat opremljen za zubnu ordinaciju,mokri čvor i prolazni hodnik za dvorište.U dvorištu još jedan poslovni objekat sređen.I... više

125.000€ (753 €/m²)

  • 166m²
  • .sprat

Trosoban stan NOVI SAD, 227200€

Centar, Novi Sad

Centar, trosoban stan, na idealnoj lokaciji. Agencijska oznaka stana 1065744, Novi Sad, centar. CENA 227200e + agencijska provizija 3%Stan... više

227.200€ (2 912 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 1/9 spratova