Za upit 4326 Centar pronađeno 3559 oglasa

Odličan komforan trosoban stan 124m2, centar - kod Dušanovog bazara, 2.sprat

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju odličan, komforan, trosoban stan, uknjižene površine 124m2, u centru grada, u blizini Dušanovog Bazara. Nalazi se na top lokaciji... više

227.000€ (1 830 €/m²)

  • 3 soba
  • 124m²
  • 2/2 spratova

Prodaja stanova u Pančevu – jednosobni, dvosobni, trosobni i četvorosobni s

Širi centar, Pančevo

Prodaja stanova Pančevo – Kvalitetna novogradnja, različite strukture i kvadrature, odlična lokacija U ponudi je prodaja stanova u Pančevu... više

130.570€ (2 290 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • 1/4 spratova

Plac, građevinsko zemljište, Gadžin Han 7356 m2

Gadžin Han, Gadžin Han, Gadzin Han

Na prodaju plac, građevinsko zemljište, u G. Hanu u industriskoj zoni. Plac je 7356 m2 pravilnog oblika, koji se nalazi nedaleko od centra Gađinog... više

41.200€ (5 €/m²)

  • 7356m²

Novi Sad, Centar - Odličan trosoban stan ID#1000990

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar. Kupovina direktno od investitora. Stan u izgradnji! Odličan trosoban stan nadomak Srpskog narodnog pozorišta i pešačke zone.... više

209.328€ (3 270 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 64m²
  • 1/4 spratova

Novi Sad, Centar, Beogradski kej, 2.0, 72m2, 200000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 125267, II/V, klima, terasa, uknjizen, renoviran, novogradnja. Na prodaju klasican dvosoban stan od 72m2 na Beogradskom keju.... više

200.000€ (2 777 €/m²)

  • 2 soba
  • 72m²
  • 2/5 spratova

Na prodaju stan u centru Kragujevca – kompletno renoviran, bez ulaganja

Centar, Kragujevac

U ponudi je svetao i funkcionalan stan u samom centru Kragujevca, sa pogledom na glavnu ulicu. Nalazi se na drugom spratu zgrade sa liftom,... više

135.000€ (2 045 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 66m²
  • 2/5 spratova

Kuća - 4 stambene jedinice

Centar, Jagodina

Legalizovana komforna kuća u centru grada. Ima 4 zasebna stambena dela. U okviru kuće i lokal. Moze zamena za stan u Jagodini i doplatu. 065/8222-442... više

135.000€ (613 €/m²)

  • 220m²
  • /1 spratova

Zaječar 97kvm + 170kvm + 1,2ar ID#27596

centar, Zaječar, Zaječar

Prodaje se porodična stambena kuća salonskog tipa od 97m2 korisne površine, u Zaječaru, na pola puta od srednjoškolskog centra do park šume... više

119.000€ (1 226 €/m²)

  • 97m²
  • Prizemlje

Trosoban stan NOVI SAD, 215000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1101186, CENA 215.000 eura + 3 % agencijske provizije, Kej / Centar, 86 m2, trosoban, sedmi sprat ( ne i poslednji). Prava... više

215.000€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 86m²
  • 7/7 spratova

Centar Niša, kompletno renoviran stan sa nameštajem 75m2

Pravni fakultet, Medijana, Niš

Stan na prodaju u centru Niša, u neposrednoj blizini Pravnog fakulteta površine 75m², smešten na trećem spratu u zgradi sa liftom. Stan je... više

220.000€ (2 933 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • 3.sprat

Lokal, novi podzemni, 27 m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lokal u novom podzemnom prolazu površine 27 m2. Pogodan za razne delatnosti. Lokal se nalazi u blizini fontane. Poseduje sopstveni... više

125.000€ (4 629 €/m²)

  • 27m²
  • Prizemlje

PRODAJA LUX STANOVA NOVI SAD – CENTAR – SMART STANOVI 0.5 DO 4.0 – POSLOV

Centar, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom... više

207.861€ (3 352 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 62m²
  • 3/8 spratova