Za upit 4326 Centar pronađeno 3559 oglasa

Kuća u centru grada, 68 m2, plac 174 m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju starija, očuvana i održavana kuća, praktično najbliža samom centru grada. Građena je od pune cigle, sa dodatnom izolacijom,... više

145.000€ (2 132 €/m²)

  • 68m²
  • Prizemlje

NOVOGRADNJA U DURLANU, DVOIPOSOBAN, EG, PDV, PARKING

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Durlanu. U neposrednoj blizini objekta nalaze se vrtić, škola, pijaca, trgovinske radnje i novi tržni centar.... više

117.800€ (2 222 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 53m²
  • 3/5 spratova

Prodaja trosobnog stana u centru Kragujevca – prostran i funkcionalan stan na

Centar, Kragujevac

Prodaja trosobnog stana u centru Kragujevca, na jednoj od najatraktivnijih gradskih lokacija, u blizini fakulteta, škola, obdanista i svih neophodnih... više

145.000€ (2 230 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 1/2 spratova

Vračar, Centar, Kralja Milana, 2.0, 50m2, 247000 EUR

Centar, Beograd

Prodaje se dvosoban, dvoetažni stan u nivou prizemlja i potkrovlja, u neposrednoj blizini Palate nauke, ulici Kralja Milana. Donji nivo u pov.... više

247.000€ (4 940 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²

Na prodaju stan u centru, 80m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju stan u neposrednoj blizini pešačke zone u strogom centru grada. Zbog svoje pozicije odličan za izdavanje i porodično stanovanje.... više

135.000€ (1 687 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 80m²
  • 5/5 spratova

Tivat, Centar, Markuševina , 2.0, 53m2, 214200EUR

Centar, Tivat

Agencijski ID: 108991, PR/II, terasa, nov, u izgradnji, stambena zgrada. Kompleks ima 5.500m2 infrastrukture: podzemne garaze, teretana, sauna,... više

214.200€ (4 041 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²

Vračar, Čubura, , 2.0, 37m2, 138000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 129077, II/II, klima, uknjizen, stambena zgrada. Ovaj sarmantan 2.0 stan, nalazi se na prestiznoj lokaciji u blizini Cuburskog... više

138.000€ (3 729 €/m²)

  • 2 soba
  • 37m²
  • 2/2 spratova

Građevinski plac 55 ari, Obrenovac, Draževac – 40 500 €

Draževac, Obrenovac, Beograd

Na prodaju građevinski plac površine 55 ari u Draževcu, opština Obrenovac. Plac se nalazi na mirnom mestu, do asfaltnog puta, ima mogućnost... više

40.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Dvosoban stan NOVI SAD, 206000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102516 - Cena 206.000 + 3% agencijska provizija. Stan je uknjien na 72m2. Sastoji se od sve prostrane sobe, trpetarije, kuhinje,... više

206.000€ (2 861 €/m²)

  • 2 soba
  • 72m²
  • 1/3 spratova

SALONSKI STAN U CENTRU GRADA

Centar, Sombor

Prodaje se SALONSKI STAN od 129m2 na izuzetno lepoj lokaciji. Stilizovan stan ima svoj poseban ulaz sa stepeništem, predsoblje, kupatilo, veliki... više

159.700€ (1 237 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 129m²
  • 1.sprat

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 200000€

Centar, Novi Sad

Centar , Stari grad, dvoiposoban stan na izuzetnoj lokaciji. Cena stana 200.000eu SA GARAZOM +3% agencijske provizije. Agencijska oznaka stana... više

200.000€ (3 278 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • 3/3 spratova

Sremska Mitrovica, Ležimir, , 7a, 19000EUR

Ležimir, Sremska Mitrovica

Agencijski ID: 127931, spratna, jedan sprat, klima, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvoriste/basta,... više

19.000€ (27 €/m²)

  • 700m²