Za upit 4326 Centar pronađeno 3558 oglasa

PRODAJE SE KUĆA 660m² – ŠIRI CENTAR JAGODINE

Širi centar, Jagodina

Na prodaju prostrana porodična kuća površine 660m², smeštena u mirnom delu šireg centra Jagodine, idealna za život višečlane porodice, kombinaciju... više

230.000€ (348 €/m²)

  • 660m²
  • .sprat

Dvosoban stan NOVI SAD, 164000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1100338 CENA 164.000e + 3% agencijska provizija. Na prodaju uknjižen dvosoban stan u Centru grada, u neposrednoj blizini Riblje... više

164.000€ (2 827 €/m²)

  • 2 soba
  • 58m²
  • 1/5 spratova

Kuća-novogradnja

Centar, Paraćin

-Odmah useljiva kuća bez ulaganja! -Moguće su korekcije u ceni. više

145.000€ (630 €/m²)

  • 230m²
  • .sprat

Novi Sad, Centar, Futoška , 3.5, 77m2, 193000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 113572, I/, terasa. Prodaje se stan, 77m2, u Futoskoj ulici. Dnevna soba, kuhinja, tri spavace sobe, hodnik, dva kupatila, terasa.... više

193.000€ (2 506 €/m²)

  • 4 soba
  • 77m²
  • 1.sprat

3.5. Centar, Kej, Lux stan 108m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju troiposoban stan na lepoj lokaciji u samom centru grada, na keju, odmah pored svih dešavanja u gradu. Odlična investicija kako za... više

216.000€ (2 000 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 108m²
  • 1.sprat

Kragujevac, stan na trećem spratu u ekskluzivnoj zoni 61,42 m2, u izgradnji

Centar, Kragujevac, Kragujevac

U ekskluzivnoj zoni, nadomak samog, strogog, centra grada, na prodaju stan u izgradnji površine 61,42 m2. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade... više

135.125€ (2 215 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • 3.sprat

Zvezdara, Učiteljsko naselje - Belokrajinska, 28m2

Učiteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Učiteljsko naselje - Belokrajinska 0.5, 28m2, 4/4, CG, interfon Prodaje se izuzetno funkcionalan i lepo održavan stan u potkrovlju,... više

120.000€ (4 285 €/m²)

  • Garsonjera
  • 28m²
  • 4/4 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 192000€

Centar, Novi Sad

CENTAR ,LUX, OPREMLJEN. Agencijska oznaka 1101459 . CENA STANA JE 192.000eu +3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. Prodaje se kvalitetan trosoban stan... više

192.000€ (3 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 64m²
  • 1/4 spratova

Barajevo, Barajevo, Milosava Ivkovića, Zemljište, 5100ari, 35000 EUR

Barajevo, Beograd

Prodaje se plac od 51 ari u građevinskom području, Karaula, 4 km od centra Barajeva, 1 km od jezera. Sastoji se od dve parcele, približno kvadratnog... više

35.000€ (6 €/m²)

  • 5100m²

Troiposoban stan NOVI SAD, 188500€

Centar, Novi Sad

DVORIŠNI STAN U STROGOM CENTRU.Agencijsak oznaka 1100261 Podaje se dvorisni stan od 122m2 . Na parceli su tri nekretnine . Sve je laglizovano... više

188.500€ (1 545 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 122m²
  • Prizemlje/1 spratova

Lux novogradnja, 3.0, Centar

Filozofski fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju LUX trosoban stan, u izgradnji, u stambenom objektu PO+P+V, na jednoj od najtraženijih lokacija. Stambeni objekat je zamišljen i... više

214.400€ (2 408 €/m²)

  • 3 soba
  • 89m²
  • 2/5 spratova

Obrenovac, Draževac - Potes Lug do puta, 54.73a

Draževac, Obrenovac, Beograd

Obrenovac, Draževac - Potes Lug do puta plac/građevinsko zemljište, 54.73a, front prema ulici 50m, asfalt U ponudi plac/građevinsko zemljište... više

40.500€ 0 €/m²)

  • 0m²