Za upit 4326 Centar pronađeno 3558 oglasa

Kopaonik, centar - Repu, 51m2

Centar, Kopaonik

Kopaonik, centar - Repu 3.0, 51m2, 6/6, EG, lift, video nadzor, telefon, interfon, garaža U neposrednoj blizini staze “Malo jezero”, na 200m... više

220.320€ (4 320 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 51m²
  • 6/6 spratova

Lokal 68 m2 Centar

Centar, Kragujevac, Kragujevac

U ponudi lokal od 68 m2 u samom centru grada, novogradnja. Objekat ima ukupno 5 etaža su plus pr plus 3. Zgrada je pravljena po najnovijim... više

240.000€ (3 529 €/m²)

  • 68m²
  • Prizemlje/5 spratova

Novi Sad, Centar - Dvosoban stan + 19m2 terase ID#1001090

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Ise Bajića. Izdvajamo iz ponude odličan, kompletno namešten, komforan dvosoban stan koji se nalazi u strogom centru... više

221.450€ (3 256 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 68m²
  • 3/3 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 185400€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1095904-Prodaje se dvoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji u blizini centra,Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom ,... više

185.400€ (3 862 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 48m²
  • 2/3 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 185400€

Centar, Novi Sad

Uknjižen trosoban dupleks u širem centru grada. Dobro održavan, ne iziskuje ulaganja. Treći sprat, terasa, dva kupatila, IDS 52324. više

185.400€ (2 439 €/m²)

  • 3 soba
  • 76m²
  • 3/4 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 185400€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1093091 - Uknjižen odličan troiposoban stan u samom centru grada. Drugi sprat, centralno grejanje, terasa. Iznad stana je... više

185.400€ (2 686 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 69m²
  • 2/3 spratova

Subotica, Centar, , 5.0, 250m2, 198000EUR

Subotica

Agencijski ID: 97664, 6a, prizemna, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza,... više

198.000€ (792 €/m²)

  • 250m²

Stan Rezidencija - prestižno stanovanje

Centar, Paraćin

Nalazi se u mirnoj ulici u centru Paraćina na manje od 50 metara od glavne ulice i na samoj je ivici pešačke zone. Zgrada Rezidencije ima recepciju,... više

130.500€ (1 500 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 87m²
  • .sprat

Na prodaju kuća od 84 m2 na placu površine 2059 m2- Milatovac kod Batočine (

Milatovac, Batočina, Batočina

Kuća se nalazi na 10 km autoputem od centra Kragujevca, na skretanju za Milatovac. Uknjižena je kao pomoćna zgrada ali nije ozakonjena. Vlasnik... više

35.000€ (416 €/m²)

  • 84m²
  • Prizemlje

Trosoban stan u novogradnji -odmah useljiv

Centar, Paraćin

U samom centru Paraćina nudimo vam nešto sasvim drugačije,trosoban stan u novogradnji u pametnoj zgradi u kojoj se vodilo računa o svakom detalju,masivnom... više

143.550€ (1 650 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 87m²
  • .sprat

Novi Sad, Centar, Maksima Gorkog 48b, 2.0, 60m2, 186000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 123766, III/, klima, lift, terasa. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210... više

186.000€ (3 100 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 3.sprat

Prodaje se odličan poslovni prostor kod Imidža

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se odličan poslovni prostor u samom centru grada. Prostor se nalazi u prizemlju stambene zgrade površine 66m2 sa centralnim grejanjem.... više

134.000€ (1 942 €/m²)

  • 69m²
  • Prizemlje