Za upit 4326 Centar pronađeno 3556 oglasa

Stan 88m² centar, blizina Grčke ambasade, 201700€

Centar, Medijana, Niš

U ponudi su dva identična stana u izgradnji, površine po 88m², koja se nalaze na drugom i trećem spratu kvalitetne novogradnje. Stan se sastoji... više

201.700€ (2 292 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 88m²
  • 3/5 spratova

Kuća, Batušinački Put

Mramor, Palilula, Niš

Na prodaju kuća na Batušinačkom putu, na 15-ak minuta voznje od centara grada. Odlična investicija za one koji zele da pobegnu od gužve u gradu.... više

105.500€ (458 €/m²)

  • 230m²
  • 2.sprat

3.0, Salonski stan, Centar

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju salonski stan u samom centru grada, na minut od pešačke zone, Saborne crkve, par minuta hoda do Ekonomskog i Pravnog fakulteta, idealna... više

231.000€ (2 200 €/m²)

  • 3 soba
  • 105m²
  • 4.sprat

DVORIŠNI STAN, NA ODLIČNOJ LOKACIJI!!

Logor, Sombor

Na samo 10 minuta od centra grada,u mirnom okruženju,prodaje se funkcionalan dvorišni stan od 65m2, na parcei od 205m2. Nalazi se u blizini... više

32.000€ (492 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 65m²
  • .sprat

Novi Sad, Centar, Socijalno , 4.0, 88m2, 184000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 115618, II/II, dupleks, terasa, uknjizen, renoviran. Prodaje se lepo sredjen cetverosoban stan u mirnoj ulici svega par minuta... više

184.000€ (2 090 €/m²)

  • 4 soba
  • 88m²
  • 2/2 spratova

Novo porodično naselje u izgradnji na najboljoj lokaciji u centru Jagodine

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE NA 24 MESEČNIH RATA UZ UČEŠĆE OD 50% !!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu prazničnu ponudu da kupite stan po sniženoj... više

120.180€ (1 502 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 80m²
  • Prizemlje/5 spratova

Novi Sad, Centar, Kralja Aleksandra, 2.0, 51m2, 165000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 118163, II/, terasa, parking, stambena zgrada. Prodaje se odlican komforan 2.0 stan u samom Centru Novog Sada, Uz odredjena ulaganja... više

165.000€ (3 235 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 2.sprat

Stan u centru grada sa tri spavaće sobe

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se stan uknjižene površine 65m2 plus dve terase oko 10m2. Stan se nalazi u centru grada ali nije na glavnoj saobraćajnici tako da je... više

128.900€ (1 718 €/m²)

  • Garsonjera
  • 75m²
  • Prizemlje/5 spratova

Na prodaju građevinski plac u industrijskoj zoni – idealna lokacija za poslo

Aleksinački Rudnik, Okolina, Aleksinac

Prodaje se građevinski plac u industrijskoj zoni, idealan za izgradnju proizvodnih hala, magacina, logističkih centara ili drugih komercijalnih... više

120.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Lokal u centru Jagodine, bolnica

Centar, Jagodina

Na prodaju lokal od 50m2 na veoma frekventnoj lokaciji, po ceni od 2.500 € po metru kvadratnom. Zbog odlične pozicije i same strukture lokala... više

125.000€ (2 500 €/m²)

  • 50m²
  • .sprat

PRODAJA LUX STANOVA NOVI SAD – CENTAR – SMART STANOVI 0.5 DO 4.0 – POSLOV

Centar, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom... više

188.995€ (3 315 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 57m²
  • 3/8 spratova

Dvosoban stan u novogradnji odmah useljiv

Centar, Paraćin

U samom centru Paraćina nudimo vam nešto sasvim drugačije,trosoban stan u novogradnji u pametnoj zgradi u kojoj se vodilo računa o svakom detalju,masivnom... više

125.000€ (1 666 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 75m²
  • 5/6 spratova