Za upit 4326 Centar pronađeno 3556 oglasa

Novi Sad, Centar, Petra Drapšina, 2.0, 59m2, 175000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 127759, II/IV, terasa, uknjizen, renoviran. Na prodaju odlican dvosoban stan u Petra Drapsina ulici. Stan je kompletno renoviran... više

175.000€ (2 966 €/m²)

  • 2 soba
  • 59m²
  • 2/4 spratova

NOVOGRADNJA U DURLANU, DVOIPOSOBAN, EG, PDV, PARKING

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Durlanu. U neposrednoj blizini objekta nalaze se vrtić, škola, pijaca, trgovinske radnje i novi tržni centar.... više

101.850€ (2 214 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 46m²
  • 2/5 spratova

Na prodaju moderan stan – centar grada, 75 m²

Pravni fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju moderan stan površine 75 m², smešten u novogradnji u samom centru grada. Stan se nalazi na poslednjem, osmom spratu kvalitetno građene... više

183.750€ (2 450 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 75m²
  • 8/8 spratova

Tivat, Centar, , 1.0, 48m2, 184000EUR

Centar, Tivat

Agencijski ID: 72027, I/IV, u izgradnji, stambena zgrada. Stambeno- poslovni objekat se nalazi na parceli povrsine 5.217,37m2 a njegova ukupna... više

184.000€ (3 833 €/m²)

  • 1 soba
  • 48m²
  • 1/4 spratova

Velika parcela blizu centra Dragocveta

Dragocvet, Okolina, Jagodina

Parcela se nalazi na glavnom putu za DRAGOCVET u blizini crkve. Širina placa uz put je 65 metara. U pitanju je zemljište u građevinskom području... više

89.000€ (5 €/m²)

  • 16009m²

Čarobna vikendica u prirodi 48 m², Sremski Karlovci, Banstol - 115.000€

Širi centar, Sremski Karlovci

Ako žudite za skloništem u netaknutoj priodi, gde će Vas umesto alarma buditi sunce u krevetu i umesto buke komšija - cvrkut ptica, ovo skriveno... više

115.000€ (2 395 €/m²)

  • 48m²
  • .sprat

Plac, Berbatovo, 3048 m2

Berbatovo, Palilula, Niš

Na prodaju Plac, na putu za Berbatovo, površine 3048 m2. Plac se nalazi na 9 km od centra Niša, na putu Gabrocac- Berbatovo. 150 m od glavnog... više

32.000€ (10 €/m²)

  • 3048m²

Na prodaju plac – gradsko građevinsko zemljište

Rit, Jagodina

Prodaje se gradsko građevinsko zemljište na odličnoj lokaciji. Plac ima asfaltni prilaz, što omogućava lak i brz pristup tokom cele godine.... više

35.000€ (26 €/m²)

  • 1334m²

STAN-TROSOBAN-1 SPRAT-SOMBOR

Centar, Sombor

STAN!! NOVOGRADNJA!! Na vrhunskoj lokaciji,na samo 5 minuta od pešačke zone,prodaje se komforan i svetao stan od 89m2 na prvom spratu.Stan... više

141.200€ (1 586 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 89m²
  • 1/1 spratova

NOVOGRADNJA U DURLANU, DVOSOBAN, EG, PDV, PARKING

Durlan, Pantelej, Niš

102.610€ (2 230 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 4/5 spratova

Novi Sad, Centar - Namešten dvosoban stan ID#1001180

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Šafarikova. Izdvajamo iz ponude namešten, komforan po strukturi dvosoban stan koji se nalazi na lepoj i atraktivnoj... više

210.900€ (3 295 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 64m²
  • 1/3 spratova

KUĆA U STANIŠIĆU

Stanišić, Okolina, Sombor

KUĆA! U centru sela Stanišić, u okolini Sombora, prodaje se kuća od 216 m² na prostranom placu od 17 a. Kuća je u stilu starih „švapskih“ kuća,... više

17.000€ (78 €/m²)

  • 216m²
  • .sprat