Za upit 4326 Centar pronađeno 3560 oglasa

CAJETINA ZLATIBOR 46m2 , 119500e

Zlatibor, Cajetina, Čajetina

Prodajemo lux apartman u lux zgradi - Kalman gradnje. Stan/Apartman je potpuno opremljen i spreman za izdavanje. Na odlicnoj poziciji - na pešackoj... više

119.500€ (2 597 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 2.sprat

POSLOVNI PROSTOR POGODAN ZA RAZLIČITE NAMENE

Centar (prva zona), Paraćin

Pogodno za ordinacije, kancelarije, advokate, uprave, knjigovodstvo, stanovanje..... MOGUĆA ZAMENA ZA STAN U BEOGRADU Za ozbiljnog kupca dogovor... više

95.200€ (800 €/m²)

  • 119m²
  • .sprat

U naselju Medak 2 ID#5714

Centar, Voždovac, Beograd

Izvorno jednoiposoban stan.Iz predsoblja ulazi se u sve prostorije.Potrebno je renoviranje. više

110.000€ (2 500 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 44m²
  • Visoko prizemlje/8 spratova

Novi Sad, Centar, Maksima Gorkog, 2.5, 68m2, 140000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 93681, IV/IV, terasa, uknjizen, stara gradnja. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni:... više

140.000€ (2 058 €/m²)

  • 3 soba
  • 68m²
  • 4/4 spratova

KUĆA + POSLOVNI PROSRTOR

Centar, Sombor

HITNA PRODAJA! KUĆA I POSLOVNI PROSTOR! Nalazi se u blizini bolnice, sa ulice 80m2 poslovnog prostora (dva lokala od kojih je jedan razradjen)... više

100.000€ (282 €/m²)

  • 354m²
  • .sprat

Lux Apartmani Bela reka - Brzeće

Brzeće, Okolina, Kopaonik

Apartman C409 okrenut je prema prilaznom putu - ISTOK Ekskluzivni, odmah useljivi apartmani u srcu turističkog centra Brzeće na Kopaoniku.... više

106.590€ (2 267 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 47m²
  • 4/4 spratova

Novogradnja ,centar , povracaj pdv

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju dupleks, novogradnja, USELJIV, u stambenom objektu PO+PR+IV+PK, sa 11 stambenih jedinica. Nalazi se na odličnoj lokaciji u samom... više

197.400€ (2 100 €/m²)

  • 4 soba
  • 94m²
  • 4/4 spratova

Prelep četvorosoban stan 83m2, centar, kod Pravnog fakulteta

Pravni fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju odličan prelep stan, na atraktivnoj lokaciji u centru blizu Pravnog fakulteta. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje.... više

170.000€ (2 048 €/m²)

  • Garsonjera
  • 83m²
  • 4/5 spratova

Novi Sad, Centar, , 2.0, 40m2, 160000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 129474, III/V, lift, uknjizen, novogradnja. Na prodaju potpuno namesten dvosoban stan u Centru Novog Sada na trecem spratu sa... više

160.000€ (4 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²
  • 3/5 spratova

Na prodaju dvosoban stan novogradnja na Trošarini

Trošarina, Palilula, Niš

Na prodaju dvosoban stan u prizemlju kvalitetne novogradnje (Pr + 3), na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u naselju Trošarina. Stan se nalazi u... više

79.050€ (1 613 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • Prizemlje/4 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 148800€

Centar, Novi Sad

Agencijksa oznaka: 1101210 148.800 e SA PDV-OM + agencijska provizija od 3%. Na prodaju moderan, svetao i prostran stan u novoj zgradi vrhunske... više

148.800€ (3 100 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 4/4 spratova

MODERAN-DUPLEX STAN!

Centar, Sombor

STAN! Širi centar,početak Selenče na odličnoj poziciji,zgrada od žute fasadne cigle,odlične gradnje,se nalazi stan od 130m2 uknjižen,raspoređen... više

107.500€ (826 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 130m²
  • 4/4 spratova