Za upit 4326 Centar pronađeno 3560 oglasa

Novogradnja, Centar

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno - poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se... više

201.110€ (2 578 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 5/7 spratova

PRODAJA, 1.5 UKNJIZEN STAN, 36M2, CENTAR-SKADARSKA

Centar, Stari Grad, Beograd

U samom centru Beograda, u Skadarskoj ulici, prodajemo jednoiposoban stan povrsine 36 m2˛ (uknjizen na 28 m2). Nalazi se na petom spratu u odrzavanoj... više

185.000€ (5 138 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • 5.sprat

Novogradnja, Centar

Centar, Medijana, Niš

201.340€ (2 581 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 2/7 spratova

Novi Sad, Centar - Četvorosoban stan ID#1001061

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Stevana Milovanova. Izdvajamo iz ponude komforan i svetao, po strukturi četvorosoban dupleks stan koji se nalazi na... više

185.400€ (2 060 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 90m²
  • 2/2 spratova

Novi Sad, Centar, Filipa Višnjića, 2.0, 51m2, 153000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 118587, II/. Prodaje se stan, 51m2, na Podbari. Posrednicka provizija 3. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više

153.000€ (3 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 2.sprat

U srcu grada — stan koji ima sve! Stan sa garažom!

Centar, Jagodina

Zamislite da živite tamo gde sve imate na dohvat ruke — kafiće, prodavnice, šetališta… baš u strogom centru grada! Ovaj trosoban stan od 79m²... više

118.000€ (1 493 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 79m²
  • 2/4 spratova

Odličan lokal, kompletno opremljen, izdat, 156m2, centar, top ponuda

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju odličan lokal u centru, u Dušanovom Bazaru. Pogodan za obavljanje raznih delatnosti, predstavništva, advokatske kancelarije, ordinacije,... više

180.000€ (1 153 €/m²)

  • 156m²
  • Prizemlje/5 spratova

ULIČNI LOKAL U CENTRU GRADA!

Centar, Sombor

LOKAL! Centar,blizina trg,blizina gimnazije,pošte,venca,na prometnoj lokaciji,okružen javnim parkingom,u prizemlju,par stepenika,ulične orijentacije.Uredjen,107m2,BEZ... više

113.500€ (1 060 €/m²)

  • 107m²
  • Prizemlje/2 spratova

Novo porodično naselje u izgradnji na najboljoj lokaciji u centru Jagodine

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan... više

103.905€ (1 505 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 69m²
  • Prizemlje/5 spratova

Ruma, Centar, Vladimira Nazora, 5.0, 211m2, 156000EUR

Ruma, Ruma

Agencijski ID: 126777, 3.14a, spratna, jedan sprat, struja, kanalizacija, terasa, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza,... više

156.000€ (739 €/m²)

  • 211m²

Gradska lokacija, Centar, Moše Pijade, 3.0, 83m2, 166000 EUR

Centar, Pančevo

Stan u izgradnji u pametnoj-sigurnoj zgradi sa smart ip video interfonom i 4p sigurnosnim sistemom, građenoj sa najsavremenijim materijalima... više

166.000€ (2 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 83m²
  • 2/4 spratova

Lux novogradnja, 3.0, Centar, Penthaus

Filozofski fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan, u izgradnji, u stambenom objektu PO+P+V, na jednoj od najtraženijih lokacija. Stambeni objekat je zamišljen i dizajniran... više

192.900€ (2 411 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 5/5 spratova