Ada Ciganlija, Čukarica, Beograd
Čukarica, Ada Ciganlija - SPLAV KUĆA splav kuća, 3.0, 85m2 (dve terase 20m2), PR+PTK, EG/pelet, klima Na desnoj obali Save nalazi se splav... više
75.000€ (882 €/m²)
Centar, Ćuprija
Na prodaju poslovni prostor u centru Ćuprije, površine 85m2. više
85.000€ (1 000 €/m²)
Centar, Savski Venac, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Durmitorska, 1.0 lokal od 61 m2 sa bastom, PR od VII spratova, cg, renoviran, uknjizen kao poslovni... više
145.000€ (2 377 €/m²)
Lazarevac, Lazarevac, Beograd
Prodaja vertikale kuće Beograd, LAZAREVAC, Centar, ul. Miloja Bogdanovića, UKNJIŽENO vertikala se sastoji od dva uknjižena trosobna stana... više
80.000€ (747 €/m²)
Centar, Kula
Prodaje se funkcionalan poslovni prostor površine 87 m², u centru Kule, na atraktivnoj i prometnoj lokaciji – idealan za razne vrste delatnosti!... više
89.700€ (1 031 €/m²)
Centar, Novi Becej, Bečej
PRODAJEM moderan, dvosoban stan u izgradji sa planiranim rokom zavrsetka maj-jun 2026 god. Stan se nalazi na atraktivnoj lokaciji u Novom Beceju,... više
72.000€ (1 309 €/m²)
Centar, Jagodina
TROSOBAN STAN U CENTRU JAGODINE Tražite savršen stan bez dodatnih ulaganja? Upravo ste ga pronašli! Na prodaju kompletno renoviran trosoban... više
102.000€ (1 397 €/m²)
Centar, Jagodina
Prodajemo namešten stan u centru Jagodine u prizemlju odličan za porodice sa malom decom ili starijim osobama. Kompletno je renoviran , nova... više
102.000€ (1 397 €/m²)
Kičevo, Medijana, Niš
Na prodaju kuća u ulici Ivana Milutinovića, u neposrednoj blizini Restorana Princ i Azija centra. Ukupna površina placa je 253 m2. Objekat je... više
80.000€ (941 €/m²)
Socijalno, Novi Sad, Novi Sad
Novi Sad, Socijalno, ulica Lukijana Mušickog. Garažno parking mesto veličine 16m2. Nalazi se u suterenu zgrade, kolektivna garaža. Pozicionirana... više
25.800€ (1 612 €/m²)
Centar (prva zona), Paraćin
Porodična stambena kuća na prometnoj lokaciji u Paraćinu, pogona i za poroični biznis.. Kuća poseuje dva dnevna boravka, dva kupatila, 7 spavaćih... više
89.000€ (166 €/m²)
Centar, Medijana, Niš
Prodaje se poslovni prostor u centru Niša, površine 58m2, u suturenu nove stambene zgrade do same ulice. Nalazi se na idealnoj lokaciji, u... više
94.430€ (1 628 €/m²)