Za upit 4326 Centar pronađeno 3561 oglasa

Trosoban stan sa dvorištem između centra i Akva parka

Širi centar, Jagodina

PORODIČAN STAN SA DVORIŠTEM – IZMEĐU CENTRA I AKVA PARKA! Ako tražite komfor, odličnu lokaciju i nešto što se retko nalazi na tržištu – ovo... više

115.000€ (1 455 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 79m²
  • Prizemlje/6 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 130000€

Centar, Novi Sad

CENTAR, UKNJIŽEN , JEDNOIPOSOBAN+Agencijsk aoznaka 1101289 . CENA STANA JE 130000E + 3% . Podaje se manji duplex stan u funkciji jednoiposobnog... više

130.000€ (2 500 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 52m²
  • 2/2 spratova

Trosobni stan 85 m2, Centar, Hram Sv. Luke

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju komforni trosobni stan 85 m2 u blizini Hrama Sv. Luka. Stan se nalazi na drugom spratu, novije zgrade sa dva lifta. Sastoji se od... više

155.900€ (1 834 €/m²)

  • 3 soba
  • 85m²
  • 2/6 spratova

Na prodaju kuća u Resniku

Resnik, Kragujevac, Kragujevac

Prodaje se kuća u Resniku od 193 m2 i pomoćna zgrada od 126m2 na 33,62 ara placa. Kuća se nalazi pored asfaltnog puta za centar Resnika.... više

66.000€ (341 €/m²)

  • 193m²
  • Prizemlje/2 spratova

Građevinsko zemjište 12 ari, Zvečka, Obrenovac - 25 000€

Zvečka, Obrenovac, Beograd

* Na prodaju građevinsko zemljište u Zvečkoj, opština Obrenovac, ukupne površine 11.78 ara, dimenzija 81 x 14m2 * Do placa se moze doci industrijskom... više

25.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Novo porodično naselje u izgradnji na najboljoj lokaciji u centru Jagodine

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan... više

100.695€ (1 502 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 67m²
  • 2/5 spratova

Čukarica, Ada Ciganlija - SPLAV KUĆA, 85m2

Ada Ciganlija, Čukarica, Beograd

Čukarica, Ada Ciganlija - SPLAV KUĆA splav kuća, 3.0, 85m2 (dve terase 20m2), PR+PTK, EG/pelet, klima Na desnoj obali Save nalazi se splav... više

75.000€ (882 €/m²)

  • 85m²
  • Prizemlje

- vrdnik sf 2400

Centar, Vrdnik

Svetao, topao stan, useljiv bez mnogo ulaganja. Vlasnik 1/1 Stan je ne drugom spratu, velicine 65 m2 - predsoblje, velika kuhinja, dnevna soba,... više

93.000€ (1 430 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 65m²
  • 2.sprat

Odlična investiciona prilika – garsonjera 22m² na top lokaciji kod Futoške

Centar, Novi Sad

Na prodaju potpuno funkcionalna i uknjižena garsonjera od 22m², smeštena na II spratu u kvalitetnoj zgradi sa dva lifta, u samom srcu Bulevara... više

89.000€ (4 045 €/m²)

  • Garsonjera
  • 22m²
  • 2.sprat

SAVSKI VENAC CENTAR 61m2 , 145000e

Centar, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Durmitorska, 1.0 lokal od 61 m2 sa bastom, PR od VII spratova, cg, renoviran, uknjizen kao poslovni... više

145.000€ (2 377 €/m²)

  • 61m²

Gradska lokacija, Centar, Cara Lazara , Kuća, 205m2, 155000 EUR

Centar, Pančevo

Pančevo, kuća od 205 m2. Idealni suvlasnički deo zajedničke parcele PR+1. Prizemlje: Dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, hodnik, ostava,... više

155.000€ (756 €/m²)

  • 205m²

KUCA LAZAREVAC LAZAREVAC 107m2 , 80000e

Lazarevac, Lazarevac, Beograd

Prodaja vertikale kuće Beograd, LAZAREVAC, Centar, ul. Miloja Bogdanovića, UKNJIŽENO vertikala se sastoji od dva uknjižena trosobna stana... više

80.000€ (747 €/m²)

  • 107m²