Centar, Stari Grad, Beograd
Stari grad, centar – Balkanska 3.0, 110m2, 3/5, CG, klime, lift, interfon, podrum U zgradi bivše „Mlinarske zadruge“, u strogom centru Beograda,... više
480.000€ (4 363 €/m²)
Erdoglija, Kragujevac, Kragujevac
U ponudi su stanovi u izgradnji stambenog objekta u blizini Glavne crkve, Kragujevačke gimnazije, Velikog parka i gradske pijace. Stan br.7... više
98.550€ (2 142 €/m²)
Ušće, Obrenovac, Beograd
Kuća 72m2 + 41 m2 sa prelepim izlazom na reku Savu na građevinskom placu od 5 ari Struktura: Kuća se sastoji od ulaznog hodnika- verande,... više
70.000€ (985 €/m²)
Centar, Novi Sad
Agencijski ID: 114143, IV/IV, klima, lift, telefon, uknjizen. Na prodaju cetverosoban stan na Trgu Mladenaca. Stanovi na ovoj lokaciji su jako... više
375.000€ (4 411 €/m²)
Centar, Stari Grad, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Skupstina, Palmoticeva, 5.0, 108 m2 sa terasom i lodjom, III od IV sprata, dupleks, cg, bez lifta... više
465.000€ (4 305 €/m²)
Voljavče, Okolina, Jagodina
Renovirana kuca sa lokalom i velikom terasom površine 150m2 se nalazi na dva kilometra od centra.Zamenjena je stolarija, radjen nov krov, oluci,... više
80.000€ (533 €/m²)
Centar, Novi Sad
Agencijski ID: 130067, struja, kanalizacija, klima, uknjizen, dvoriste/basta. CENTAR - 110 m2 - KUCA LUX NAMESTENA Uknjizeno: 51 m² Potkrovlje:... više
450.000€ (4 090 €/m²)
Duvanište, Medijana, Niš
U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U... više
208.322€ (1 795 €/m²)
ŽelezniČka Stanica, Novi Sad
<p>Agencijska oznaka 1101993 - Uknjižen jednosoban stan blizu Železničke stanice i Bulevara. Stan poseduje sobu, izdvojenu kuhinju sa trpezarijom... više
80.000€ (2 500 €/m²)
Centar, Medijana, Niš
Prodaje se salonski stan 140 kvm u užem centru grada, u zgradi stare, kvalitetne gradnje. Stan se nalazi na prvom spratu, orjentisan severo... više
283.600€ (2 025 €/m²)
Salajka, Novi Sad
Agencijski ID: 125668, I/I, klima, uknjizen, pogodan za pp. Prodaje se garsonjera u Novom Sadu, u Kisackoj ulici. Skroz funkcionalan stan povrsine... više
57.000€ (2 714 €/m²)
Zaječar - Centar, Zaječar
Prodaje se u ataru sela Grlište 9km od grada Zaječara porodična kuća (78m2 pr) sa velikim tremom i sa pomoćnim objektima - štala, ambar ostava,... više
250.000€ (3 205 €/m²)