Za upit 4326 Centar pronađeno 3536 oglasa

Prodaje se salonski stan 140 kvm, na prvom spratu, u užem centru grada

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se salonski stan 140 kvm u užem centru grada, u zgradi stare, kvalitetne gradnje. Stan se nalazi na prvom spratu, orjentisan severo... više

283.600€ (2 025 €/m²)

  • 4 soba
  • 140m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Petrovaradin, , 2.0, 37m2, 66600EUR

Petrovaradin, Novi Sad

Agencijski ID: 131647, I/II, terasa. Prodaja PETROVARADIN NOVI *ELEGANCIJA* 37 m2, u izgradnji. POVRAT PDV. Stan "Elegancija" sa pametnim rasporedom... više

66.600€ (1 800 €/m²)

  • 2 soba
  • 37m²
  • 1/2 spratova

Jednoiposoban stan 45m2, Palilula

Nova železnička kolonija, Palilula, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan 45m2 na Paliluli, u blizini ambulante Rasadnik. Stan je uknjižen na 32m2, zahvaljujući iskorišćenim kosinama i... više

75.000€ (1 666 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • 7/7 spratova

Apartman, Brzeće, Kopaonik

Brzeće, Kopaonik, Kopaonik

Na prodaju apartman uknjižene površine 42m2, koji se nalazi u turističkom naselju Brzeće, koje se nalazi u podnožju istočne strane Kopaonika... više

75.000€ (1 415 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 53m²
  • 2/4 spratova

PRODAJA, 3.0 STAN U CENTRU, KRALJA MILANA, VRACAR

Centar, Vracar, Beograd

Na jednoj od najtrazenijih lokacija u centru grada, izmedu Trga Slavije i Terazija, prodajemo trosoban stan povrsine 71 m2. Ovaj stan je savrseno... više

285.000€ (4 014 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • 3.sprat

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 0.5, 31m2, 57350EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130614, PR/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

57.350€ (1 850 €/m²)

  • 1 soba
  • 31m²

Na prodaju dve kuće sa garažom na 5.85 ari placa

Bolnica, Ćuprija

Na prodaju dve kuće smeštene na prostranom placu od 5,85 ari, na odličnoj lokaciji u blizini bolnice i centra grada. Ova nekretnina predstavlja... više

70.000€ (546 €/m²)

  • 128m²
  • .sprat

Bajkoviti stan u zelenoj oazi, 88 m², V sprat, Beograd, Miljakovac – 249.000

Miljakovac, Rakovica, Beograd

• Dobrodošli u oazu mira, svetlosti i dobrih vibracija! Sa zadovoljstvom vam predstavljamo dvoetažni stan ukupne površine 88m2 na petom spratu... više

249.000€ (2 829 €/m²)

  • soba
  • 88m²
  • 5/6 spratova

Vračar, Hram Svetog Save, Dubljanska, 2.5, 74m2, 223000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 91651, PR/, video nadzor, klima, lift, terasa(2), uknjizen, nov, novogradnja. Lokal moze biti za razlicite namene, salon lepote,... više

223.000€ (3 013 €/m²)

  • 74m²

Urbanizovan plac sa izdatim UT uslovima na Žabljaku u Tepačkom Polju.

Tepačko Polje, Žabljak, Žabljak

Mirna lokacija sa širokim pogledom na Durmitor Prodaje se ravan plac površine 595 m² u naselju Tepačko Polje, na samo 3 km od centra Žabljaka. Plac... više

65.000€ (109 €/m²)

  • 595m²

Poslovni prostor u centru u blizini autobuske stanice

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju prizemlje kuće koje obuhvata ugostiteljski objekat i poslovni prostor. Kuća izlazi na dve ulice. Prizemlje ima 150m² i obuhvata restoran... više

289.000€ (2 049 €/m²)

  • 141m²
  • Prizemlje

Okolno mesto, Zova, Prote Simića , 1.5, 39m2, 82000 EUR

Zova, Zlatibor

Odličan, kompletno namešten stan u naselju Zova, dva kilometra od centra Zlatibora. Mirno i tiho mesto, daleko od buke a opet dovoljno blizu... više

82.000€ (2 102 €/m²)

  • 2 soba
  • 39m²