Za upit 4326 Centar pronađeno 3534 oglasa

Kuća u centru - kod Banovine, 100 m2

Crveni Krst, Crveni krst, Niš

Na prodaju prizemna kuća u centru grada, ukupne površine 100 m2, sa pripadajućim ograđenim placem na zajedničkoj parceli. Renovirana,... više

105.000€ (1 050 €/m²)

  • 100m²
  • Prizemlje

Novi Sad, Centar, Narodnog fronta, 3.0, 105m2, 435000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 131856, II/, klima, lift, terasa, uknjizen, garaza, parking. Prodaje se komplet namesten stan od 105m2 sa parking mestom za dva... više

435.000€ (4 142 €/m²)

  • 3 soba
  • 105m²
  • 2.sprat

Prostrana seoska kuća u Majuru

Majur, Okolina, Jagodina

Na prodaju je plac površine 17 ari, sa porodičnom stambenom zgradom od 344 m², uz pomoćne objekte, svi legalizovani. Ovaj objekat se nalazi... više

71.000€ (206 €/m²)

  • 344m²
  • /2 spratova

Prodaja stanova Petrovaradin – Račkog | Novogradnja 2026 | Jednosobni i dvos

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Lokacija: Petrovaradin – ulica Račkog, Novi Sad Tip nekretnine: Stanovi u novogradnji Struktura: Jednosobni i dvosobni stanovi Kvadrature:... više

70.812€ (2 832 €/m²)

  • Garsonjera
  • 25m²
  • Prizemlje

Ekskluzivna novogradnja u centru 98,50m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 98,50m2. Nalazi se na osmom spratu,... više

271.860€ (2 774 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 98m²
  • 8/8 spratova

Lep, eksluzivan, veliki stan,penthaus, na zadnjem spratu solitera, sa pogle

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lep i uređen stan velike površine, koji se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje, tri spavaće i sobe... više

250.000€ (2 083 €/m²)

  • 4 soba
  • 120m²
  • 15/15 spratova

Surčin, Surčin (mesto), Ignjata Lakočevića, 5.0, 200m2, 180000EUR

Surčin (mesto), Beograd

Agencijski ID: 118399, 1.5a, spratna, potkrovlje, struja, klima, terasa, uknjizen, luks renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, parking,... više

180.000€ (900 €/m²)

  • 200m²

Četvorosoban stan NOVI SAD, 350000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100594 -CENA je 350000 + 3% agenijska poizija. Uknjižen četvorosoban LUKSUZAN stan U STAROM GRADU blizu Suda, nove Palate... više

350.000€ (2 991 €/m²)

  • 4 soba
  • 117m²
  • 2/4 spratova

Stari grad, centar - Čika Ljubina, 73m2

Centar, Stari Grad, Beograd

Stari grad, centar - Čika Ljubina 3.0, 73m2, 4/4, toplotne pumpe/podno grejanje, lift, interfon, video nadzor U ponudi za prodaju izuzetan,... više

399.000€ (5 465 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • 4/4 spratova

Palilula, Bogoslovija - Mije Kovačevića, 77m2

Bogoslovija, Palilula, Beograd

Palilula, Bogoslovija - Mije Kovačevića 3.0, 77m2 (terasa 4.80m2), dva francuska balkona, 8/17, CG, dva lifta, interfon, parking U ponudi... više

199.900€ (2 596 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • 8/17 spratova

Vertikala kuće, Voždovac, kod bioskopa, 130m2 / 2, 67ari ID#1564

Centar, Voždovac, Beograd

Na odličnoj lokaciji, u zoni porodične gradnje, nalazi se ova vertikala kao većinsko vlasništvo kuće (17/24 idealnih delova), građene 60-tih... više

275.000€ (2 235 €/m²)

  • 123m²
  • Suteren/1 spratova

Prodajem kucu u Šopiću-Lazarevac

Šopić, Lazarevac, Beograd

Na prodaju kuća u Šopiću u blizini crkve 2 km udaljena od centra Lazarevca,površine 150 m2+garaža,prizemlje kompletno opremljeno,sprat kompletno... više

65.000€ (433 €/m²)

  • 150m²