Za upit 4199 Centar pronađeno 3560 oglasa

Renovirani stan

Centar, Paraćin

Stan ima izuzetno lep raspored. Sastoji se od ulaznog hodnika, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatilo, špajz, velika terasa. Stolarija... više

42.000€ (792 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 53m²
  • .sprat

Rakovica, Centar, Humski Put, 1.0, 30m2, 60000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 116804, PR/V, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. HITNA PRODAJA nove garsonjere u novoj zgradi,siva... više

60.000€ (2 000 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²

DVA SPOJENA LOKALA - OPREMLJENA ZA TERETANU

Centar, Paraćin

MOGUĆNOST PRODAJE SA PREOSTALOM OPREMOM ZA TERETANU više

46.000€ (469 €/m²)

  • 98m²
  • .sprat

Poljoprivredno gazdinstvo u selu Veliko Krčmare kod Rače - površina 54557 m2

Centar, Rača, Rača

Poljoprivredno gazdinstvo u selu Veliko Krčmare sastoji se od dve parcele koje su površine 32071 m2 i 22486 m2, koje su udaljene nekih 300 m... više

40.000€ (0 €/m²)

  • 54557m²

Plac Soko Banja

Centar, Soko Banja, Sokobanja

Na prodaju plac na ulazu u Soko Banju sa desne strane iz pravca Knjazevca. Put do placa je nasipan. Pored placa je prikljucak za struju, a voda... više

40.000€ (36 €/m²)

  • 1100m²

Jednosoban stan 34.92m², III sprat, Obrenovac, CENTAR - 69.840€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju jednosoban stan površine 34.92m² u kvalitetnoj novogradnji. Stanovi su dostupni od prvog sprata do potkrovlja, sa funkcionalnim rasporedom... više

69.840€ (2 054 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 34m²
  • 3.sprat

Ulični lokal, centar 56 m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju ulični lokal u centru grada površine 56m2. Lokal se nalazi u starijoj zgradi na izuzetno prometnoj lokaciji u blizini pijce i glavne... više

75.000€ (1 339 €/m²)

  • 56m²
  • Prizemlje

Zlatibor, Centar, Rujanska , 1.5, 36m2, 63000EUR

Centar, Zlatibor

Agencijski ID: 90368, u izgradnji. Centar Zlatibora, apartmani od 36-46m2, svaki apartman ima odvojenu spavacu sobu i terasu, cena u izgradnji... više

63.000€ (1 750 €/m²)

  • 2 soba
  • 36m²

Renoviran, dvosoban stan u centru Ćuprije na top lokaciji-odmah useljiv!

Centar, Ćuprija

Na prodaju kompletno renoviran dvosoban stan u centru Ćuprije – useljiv odmah! Prodaje se izuzetno funkcionalan dvosoban stan u samom centru... više

49.500€ (916 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 54m²
  • 4/4 spratova

Plac u Junkovcu, kod Topole- površina 3000 m2, poljoprivredno zemljište

Junkovac, Topola, Topola

Na prodaju plac u selu Junkovac, kod Topole, površine 3000 m. Plac je poljoprivredno zemljšte, ali se može izvršiti prenamena. Dozvoljena... više

14.000€ (4 €/m²)

  • 3000m²

Jednoiposoban stan VETERNIK, 54000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102221 - Cena je 54 000e + agencijska provizija od 3%. Jednoiposoban stan u Centru Veternika. Stan je knjižen kao garaža.... više

54.000€ (1 928 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 28m²
  • Prizemlje/2 spratova

Plac za gradnju u Leptokariji u Grčkoj, 351 m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju plac za gradnju u istočnom delu Leptokarije, grčkom letovalištu ispod Olimpa, na ravnoj, novoj lokaciji, na 400 met... više

39.700€ (113 €/m²)

  • 351m²