Za upit 1 0 soban stan Beograd pronađeno 100 oglasa

Palilula, Borča, Ljube Nenadovića, 1.0, 34m2, 56000EUR

Borča Iii, Beograd

Agencijski ID: 123424, I/II, parking. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720... više

56.000€ (1 647 €/m²)

  • 1 soba
  • 34m²
  • 1/2 spratova

Rakovica, Centar, Humski Put, 1.0, 30m2, 60000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 116804, PR/V, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. HITNA PRODAJA nove garsonjere u novoj zgradi,siva... više

60.000€ (2 000 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²

Rakovica, Vidikovac, Veljka Ramadanovića, 0.5, 23m2, 70000EUR

Vidikovac, Beograd

Agencijski ID: 115817, PR/V, klima, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Izuzetno lepa komforna garsonjera, Lokacija... više

70.000€ (3 043 €/m²)

  • 1 soba
  • 23m²

Grocka, Leštane, Dusana Petrovica Saneta, 1.0, 30m2, 51000EUR

Leštane, Beograd

Agencijski ID: 116260, PR/II, terasa, nov luks, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Stanovi na odlicnoj... više

51.000€ (1 700 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²

Voždovac, Šumice, , 1.0, 25m2, 107000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 101764, II/VIII, klima, lift, francuski balkon, telefon, uknjizen, renoviran, parking. Izuzetno lokacijski pozicionirana garsonjera,... više

107.000€ (4 280 €/m²)

  • 1 soba
  • 25m²
  • 2/8 spratova

Zemun, Gornji grad, Alaska, 0.5, 10m2, 52000EUR

Zemun (gornji Grad), Beograd

Agencijski ID: 103630, lift. Garsonjera u mirnom kraju, u zgradi. Nalazi se preko puta skole, u blizini vrtica, igralista, marketa, doma zdravlja,... više

52.000€ (5 200 €/m²)

  • 1 soba
  • 10m²

Zemun, Centar, Avijaticarski trg , 1.0, 50m2, 158000EUR

Zemun (centar), Beograd

Agencijski ID: 101307, I/II, terasa, uknjizen, renoviran. Na odlicnoj lokaciji u centru Zemuna se prodaje jednosoban stan, adaptibilan u jednoiposoban. Idealan... više

158.000€ (3 160 €/m²)

  • 1 soba
  • 50m²
  • 1/2 spratova

Premijum stanovi - život u kompleksu koji ima sve

Braće Jerković, Voždovac, Beograd

Na površini od 57.302 m² u toku je izgradnja četiri moderne zgrade koje čine funkcionalnu i estetski usklađenu celinu. U okviru kompleksa stanarima... više

98.478€ (3 176 €/m²)

  • 1 soba
  • 31m²
  • Prizemlje/5 spratova

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 0.5, 24m2, 44400EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130593, PR/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

44.400€ (1 850 €/m²)

  • 1 soba
  • 24m²

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 0.5, 39m2, 72150EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130549, I/. Prodaja stanova u novogradnji – Radio Far, Surcin U ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smesten... više

72.150€ (1 850 €/m²)

  • 1 soba
  • 39m²
  • 1.sprat

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 0.5, 28m2, 51800EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130605, III/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

51.800€ (1 850 €/m²)

  • 1 soba
  • 28m²
  • 3.sprat

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 0.5, 27m2, 49950EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130552, II/. Prodaja stanova u novogradnji – Radio Far, Surcin U ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smesten... više

49.950€ (1 850 €/m²)

  • 1 soba
  • 27m²
  • 2.sprat