Za upit Zemun pronađeno 158 oglasa

Zemun, Zemun polje, Jeremije Stanojevića, 2.5, 67m2, 99000 EUR

Zemun Polje, Beograd

Stan u prizemlju male zgrade. Odlično iskorišćen prostor. Veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, hodnik, kupatilo,... više

99.000€ (1 477 €/m²)

  • 3 soba
  • 67m²

Zemun, Sutjeska - Pazovački put, 45m2

Sutjeska, Zemun, Beograd

Zemun, Sutjeska - Pazovački put 1.5, 45m2, podno grejanje/struja, inverter klima, lift, 1/4, interfon, parking, garaža Na Pazovačkom putu... više

124.878€ (2 775 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • 1/4 spratova

Zemun, Gornji grad - Cara Dušana, 79m2

Gornji Grad, Zemun, Beograd

Zemun, Gornji grad - Cara Dušana 3.0, 79m2 (terasa i lođa 12m2), 4/4, EG, lift, telefon, interfon, parking, garaža Na prodaju trosoban stan... više

244.000€ (3 088 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 79m²
  • 4/4 spratova

Zemun, Batajnica - Široki put, 10 ari

Batajnica, Zemun, Beograd

Zemun, Batajnica - Široki put plac, 10 ari, građevinsko zemljište Prodaje se plac od 10 ari sa izlazom na tri ulice - sa jedne strane front... više

500.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Zemun - Gornji grad, VRHUNSKA NOVOGRADNJA, 104m2

Gornji Grad, Zemun, Beograd

Zemun - Gornji grad, VRHUNSKA NOVOGRADNJA 3.5, 104m2 (terasa 6m2), PR/6, CG, lift, telefon, interfon, parking, garaža Karakteristike objekta... više

270.400€ (2 600 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 104m²
  • Prizemlje/6 spratova

Zemun, Sutjeska - Pazovački put, 63m2

Sutjeska, Zemun, Beograd

Zemun, Sutjeska - Pazovački put 2.5, 63m2, podno grejanje/struja, inverter klima, lift, 1/4, interfon, parking, garaža Na Pazovačkom putu... više

172.480€ (2 737 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 63m²
  • 1/4 spratova

Zemun, Banijska, parking mesta u garaži ID#1377

Gornji grad, Zemun, Beograd

Prodaja parking mesta u garaži,Zemun,Banijska,17000eur +PDV 20% U ponudi su na prodaju više parking mesta u garaži u Zemunu,u Banijskokoj ulici.... više

17.000€ (1 307 €/m²)

  • 13m²

Zemun, Altina - Autoput za Novi Sad, 1610m2

Altina, Zemun, Beograd

Zemun, Altina - Autoput za Novi Sad poslovni prostor, 1610m2, telefon, interfon, parking, garaža Izložbeno prodajni prostor na odličnoj lokaciji,... više

2.900.000€ (1 801 €/m²)

  • 1610m²
  • .sprat

Zemun, Sutjeska - Pazovački put, 75m2

Sutjeska, Zemun, Beograd

Zemun, Sutjeska - Pazovački put 3.0, 75m2, podno grejanje/struja, inverter klima, lift, 4/4, interfon, parking, garaža Na Pazovačkom putu... više

206.085€ (2 747 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • 4/4 spratova

Zemun - centar, 82m2

Zemun-centar, Zemun, Beograd

Zemun - centar lokal, 82m2, PR/2, EG, telefon, interfon, podrum U centru Zemuna, na prestižnoj lokaciji, u ponudi je kompletno renoviran lokal.... više

310.000€ (3 780 €/m²)

  • 82m²
  • Prizemlje/2 spratova

PRODAJA, KUCA U ZEMUNU-GORNJI GRAD, KOMPLETNO SREDJENA

Zemun Novi Grad, Zemun, Beograd

U najlepsem delu Zemuna u blizini Dunava i Gardosa prodajemo autenticnu i sa dosta stila uredjenu porodicnu kucu. Nepokretnost datira iz dvadesetih... više

550.000€ (2 200 €/m²)

  • 250m²

Prodaja lokala 90m² – Odlična lokacija sa parkingom i šleperskim prilazom

Altina, Zemun, Beograd

Na prodaju je atraktivan lokal površine 90m², smešten u prizemlju, idealan za razne vrste poslovanja. Lokal se nalazi na frekventnoj glavnoj... više

170.000€ (1 888 €/m²)

  • 90m²
  • Prizemlje