Za upit zamena stana za kuc u sidu pronađeno 885 oglasa

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

U ponudi je stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula od 15 spratova... više

126.038€ (2 291 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 13/15 spratova

Savršena porodična nekretnina u zatvorenom i bezbednom kompleksu

Akva Park, Jagodina

U ponudi je prelep, moderno uređen i potpuno opremljen dvosoban stan, smešten u luksuznom zatvorenom stambenom kompleksu koji pruža visok nivo... više

86.000€ (1 653 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 52m²
  • 3/7 spratova

Savski venac, Dedinje - Miloja Đaka 175m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

4.0, 175m2 + terasa 70m2, vpr/4, EG/podno, LUX, ktv, internet, interfon, ostava, odmah useljiv Dedinje spada u jedan od najlepših i najšumovitijih... više

950.000€ (5 428 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 175m²
  • vp/4 spratova

Bajkoviti stan u zelenoj oazi, 88 m², V sprat, Beograd, Miljakovac – 249.000

Miljakovac, Rakovica, Beograd

• Dobrodošli u oazu mira, svetlosti i dobrih vibracija! Sa zadovoljstvom vam predstavljamo dvoetažni stan ukupne površine 88m2 na petom spratu... više

249.000€ (2 829 €/m²)

  • soba
  • 88m²
  • 5/6 spratova

Dvosoban stan u izgradnji 58.03m², PR, Obrenovac - 95.750 €

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Veliko nam je zadovoljstvo što smo u mogućnosti da Vam ponudimo dvosoban stan 58.03 m², koji se nalazi na potkrovlju stambene zgrade koja se... više

95.750€ (1 650 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 58m²
  • Potkrovlje/2 spratova

Dvosoban stan u izgradnji 57.15m2, I sprat, Obrenovac - 94.300€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Veliko nam je zadovoljstvo što smo u mogućnosti da Vam ponudimo dvosoban stan 57.15 m², koji se nalazi na prvom spratu stambene zgrade koja... više

94.300€ (1 654 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • 1/2 spratova

Dvosoban stan u izgradnji 55.71m2, PK, Obrenovac - 91.922€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Veliko nam je zadovoljstvo što smo u mogućnosti da Vam ponudimo dvosoban stan 55.71m², koji se nalazi na potkrovlju stambene zgrade koja se... više

91.922€ (1 671 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 55m²
  • Potkrovlje/2 spratova

Garsonjera u izgradnji 27.57m², PR, Obrenovac, CENTAR – 55.140€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju moderna i funkcionalna garsonjera površine 27.57m², smeštena u centru Obrenovca, u kvalitetnoj novogradnji. Stan se nalazi u prizemlju... više

55.140€ (2 042 €/m²)

  • Garsonjera
  • 27m²
  • Prizemlje

Prodaja luksuznih stanova u centru Vrnjačke Banje – moderan kompleks sa SPA

Širi centar, Vrnjačka Banja

Predstavljamo vam moderan i luksuzan kompleks stanova u užem centru Vrnjačke Banje, idealan za investiciju, život ili odmor. U ponudi su stanovi... više

120.000€ (1 666 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 72m²
  • 3/3 spratova

Prostran porodični stan od 97m² u srcu Obrenovca – samo 200m od gradskog tr

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

U prodaji je izuzetno komforan trosoban stan površine 97m², smešten na drugom spratu kvalitetno održavane zgrade, u jednoj od najtraženijih... više

192.000€ (1 979 €/m²)

  • soba
  • 97m²
  • .sprat

Širi centar, Vrnjačka Banja

87.000€ (1 526 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • 3/3 spratova

Prodaja stana – Durlan (kod TC Roda), novogradnja, 67 m²

Durlan, Pantelej, Niš

U ponudi je trosoban stan površine 67 m², smešten na 4. spratu moderne stambene zgrade u izgradnji, na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini... više

138.000€ (2 059 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 67m²
  • 4.sprat