Za upit zamena stana za kuc u sidu pronađeno 885 oglasa

Lux novogradnja u srcu Panteleja, 40.92m2, 1.5

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Luksuzan objekat u samom srcu Panteleja! Stambeni objekat po+pr+4 od 35 stambenih jedinica. U ponudi odličan, jednoiposoban stan 40.92m2 u izgradnji,... više

94.116€ (2 352 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 2/4 spratova

Prodaje se dvosoban stan na Telepu - 44m2

Telep, Novi Sad

Na prodaju potpuno renovian i opremljen stan u Novom Sadu, naselje Telep. Stan se nalazi u prizemlju, ima svoju privatnu teritoriu i dodatno... više

99.348€ (2 257 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • 1.sprat

Trosoban stan NOVI SAD, 448950€

Centar, Novi Sad

Agencijska znaka 1102507 - CENA 474500 EURA + 3% agencijske provizije. Prodaje se prostran, svetao i funkcionalan trosoban stan u Pupinovoj... više

448.950€ (6 150 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 7/8 spratova

STANOVI NA PRODAJU NOVI SAD | STANOVI U IZGRADNJI SAJMIŠTE | GARSONJERA | DVOS

Sajmište, Novi Sad

Stanovi na prodaju u Novom Sadu nude se u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu u izgradnji na Sajmištu u širem centru grada. Projekat predstavlja... više

173.073€ (3 762 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 4.sprat

Banatić, Novi Sad

118.141€ (4 219 €/m²)

  • Garsonjera
  • 28m²
  • 1.sprat

Banatić, Novi Sad

141.831€ (4 171 €/m²)

  • Garsonjera
  • 34m²
  • 4.sprat

Sajmište, Novi Sad

98.462€ (3 938 €/m²)

  • Garsonjera
  • 25m²
  • 6.sprat

Sajmište, Novi Sad

118.570€ (3 952 €/m²)

  • Garsonjera
  • 30m²
  • 6.sprat

Sajmište, Novi Sad

155.653€ (3 458 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 4.sprat

Četvorosoban stan u soliteru na Maloj Vagi od 91 m²

Mala Vaga, Kragujevac, Kragujevac

Predstavljamo vam prostran i potpuno renoviran stan smešten na desetom spratu solitera iza Maxija na Maloj Vagi. Zgrada je opremljena sa dva... više

140.000€ (1 538 €/m²)

  • 4 soba
  • 91m²
  • 10/10 spratova

Prodaja stanova Novi Sad Adice – četvorosoban stan 78m2, nov, namešten, par

Adice, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi je moderan četvorosoban stan u naselju Adice, odlična lokacija za miran porodičan život. Nekretnina predstavlja... više

163.200€ (2 092 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 78m²
  • 1/2 spratova

Prodaje se trosoban stan, Podbara - 77m2

Podbara, Novi Sad

Na prodaju je trosoban stan u Novom Sadu, smešten u mirnom delu Podbare, na svega 10 minuta od centra grada. Ova nekretnina je idealna za sve... više

202.980€ (2 636 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • 1/3 spratova