Za upit zamena stana za kuc u sidu pronađeno 885 oglasa

Prelep stan u kući Telep | Dvosoban | LUX oprema | Terasa | Uknjižen

Telep, Novi Sad

U ponudi je prelep dvosoban stan površine 43 m² smešten u kući u mirnom delu Telepa. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za sve koji... više

99.000€ (2 302 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • Prizemlje/1 spratova

Prodaja dvosobnog stana u centru Novog Sada – Rotkvarija, 44 m², terasa

Rotkvarija, Novi Sad

Prodaje se dvosoban stan u centru Novog Sada, na jednoj od najtraženijih lokacija – Rotkvarija, u ulici Lukijana Mušickog. Stan je uknjižen,... više

124.440€ (2 765 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 3.sprat

Rotkvarija, Novi Sad

124.440€ (2 765 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 3.sprat

ODLIČNA PRILIKA-MIRAN KRAJ!!

Gornja Varoš, Sombor

HITNA PRODAJA!!! Na prodaju dvorišna kuća/stan na Apatinskom putu, ukupne površine 65 m², uz dodatnih 41 m² pomoćnog objekta, idealan za porodični... više

41.200€ (633 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • .sprat

Dvosoban stan 49.63m², I sprat, Obrenovac (CENTAR) – 99.260€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Dom koji pričа priču – čekа vas u novogradnji Ne kupujete samo kvadrate – kupujete jutra na terasi, večeri u dnevnom boravku, mir u svom domu.... više

99.260€ (2 025 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 49m²
  • 1.sprat

Dvosoban stan 47.19m², I sprat, Obrenovac (CENTAR) – 94.380€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

94.380€ (2 008 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 47m²
  • 1.sprat

Stari grad, Hilandarska, 55m2, uknjižen, lift ID#1596

Centar, Stari Grad, Beograd

U srcu Starog grada, u zgradi koja je zbog svojih kulturnih i istorijskih vrednosti proglašena za kulturno dobro, u prilici smo da Vam predstavimo... više

285.000€ (5 181 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 55m²
  • 4/4 spratova

Izdavanje stanova Novi Sad, Liman 3. Izdaje se dvosoban, renoviran, nenamesten

Liman 3, Novi Sad

Izdavanje stanova Novi Sad Liman 3. Izdaje se dvosoban, renoviran, nenamesten stan površine 52–52,5 m2, u ulici Narodnog fronta 24, na 3. spratu... više

168.000€ (3 230 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 52m²
  • 3/8 spratova

Prodaja dvosobnog stana Novi Sad – Bulevar Evrope, 40m2

Bulevar Evrope, Novi Sad

Prodaje se stan na Bulevar Evrope, nova Detelinara Na odličnoj lokaciji prodaje se kompletno opremljen i moderno namešten dvosoban stan površine... više

118.450€ (2 961 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • 1.sprat

Prodaje se dvosoban stan na Telepu - 44m2

Telep, Novi Sad

Na prodaju potpuno renovian i opremljen stan u Novom Sadu, naselje Telep. Stan se nalazi u prizemlju, ima svoju privatnu teritoriu i dodatno... više

99.348€ (2 257 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • 1.sprat

Lux novogradnja u srcu Panteleja, 40.92m2, 1.5

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Luksuzan objekat u samom srcu Panteleja! Stambeni objekat po+pr+4 od 35 stambenih jedinica. U ponudi odličan, dvoiposoban stan 40.92m2 u izgradnji,... više

94.116€ (2 352 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 1/4 spratova

Lux novogradnja u srcu Panteleja, 36.58m2, 1.5

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Luksuzan objekat u samom srcu Panteleja! Stambeni objekat po+pr+4 od 35 stambenih jedinica. U ponudi odličan, dvoiposoban stan 36.58m2 u izgradnji,... više

84.134€ (2 337 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • 4/4 spratova