Za upit zamena stana za kuc u sidu uknjizen pronađeno 318 oglasa

Trosoban stan na prvom spratu u Moravskom stilu u centru Jagodine

Centar, Jagodina

U centru Jagodine na prvom spratu – Prostran stan u "Moravskom stilu " Tražite dom koji ima dušu, a ne samo kvadrate? Predstavljamo vam jedinstvenu... više

100.000€ (1 369 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 73m²
  • 1/3 spratova

Četvorosoban uknjižen stan na Lekinom brdu

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Na prodaju je prostran četvorosoban stan na prestižnoj lokaciji na Lekinom Brdu. Ovaj elegantan stan, smešten na petom spratu, pruža izuzetnu... više

303.400€ (3 700 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 82m²
  • 5/5 spratova

Vračar, Cvetni trg, Kralja Milutina, 2.0, 58m2, 280000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 106910, I/VI, uknjizen, izvorno stanje, stara gradnja, podrum, ostava, Adaptibilanu u 3, stambena zgrada. Veoma lep, zdrav 2.0... više

280.000€ (4 827 €/m²)

  • 2 soba
  • 58m²
  • 1/6 spratova

Vračar, Crveni krst, , 4.0, 107m2, 380000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 120410, II/VII, klima, lift, uknjizen, renoviran, stara gradnja, parking, podrum, stambena zgrada. Prodaje se lep, porodican,... više

380.000€ (3 551 €/m²)

  • 4 soba
  • 107m²
  • 2/7 spratova

Dvosoban stan 44 m² Square Garden | Novogradnja | Terasa | LUX oprema

Avijatičarsko naselje, Novi Sad

U ponudi je nov i odmah useljiv dvosoban stan površine 44 m² koji se nalazi u modernom stambenom kompleksu Square Garden. Zgrada je novije gradnje... više

124.400€ (2 827 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • .sprat

Čukarica, Banovo brdo, , 3.0, 154m2, 385000EUR

Banovo Brdo, Beograd

Agencijski ID: 90336, II/IV, klima, telefon, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Veoma lep, prostran, 3.0 porodican stan, topao i ususkan sa... više

385.000€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 154m²
  • 2/4 spratova

Prodaja jednosobnog moderno uredjenog i potpuno nameštenoh stana, Centar 35m2

Centar, Novi Sad

U ponudi je jednosoban stan za prodaju u Novom Sadu, u strogom centru, Stari Grad, na izuzetnoj i veoma traženoj lokaciji. Stan površine 35m2... više

128.520€ (3 672 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 35m²
  • 3.sprat

Stari Grad, Studentski trg - Simina 77m2

Studentski Trg, Stari Grad, Beograd

3.0, 77m2 (zastakljena lođa 5m2), 4/4, CG, klima, interfon, internet, telefon, ktv, podrum. Simina ulica se nalazi u najstrožem centru Beograda,... više

385.000€ (5 000 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • 4/4 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara, Janka Čmelika, 2.5, 54m2, 140000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 124572, III/, klima, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se izuzetno prijatan, svetao i funkcionalan stan na odlicnoj lokaciji u... više

140.000€ (2 592 €/m²)

  • 3 soba
  • 54m²
  • 3.sprat

PRODAJA, 4.0 STAN U NOVOGRADNJI-PARK VILLA RESIDENCE, TROSARINA

Trosarina, Vozdovac, Beograd

U savremenom stambenom kompleksu Park Villa na Vozdovcu, prodajemo nov, cetvorosoban stan koji kombinuje funkcionalnost, kvalitetnu gradnju... više

320.000€ (3 595 €/m²)

  • 4 soba
  • 89m²
  • 4.sprat

Novi Sad, Grbavica, Danila Kiša, 5.0, 234m2, 500000EUR

Grbavica, Novi Sad

Agencijski ID: 127441, lift(2), uknjizen, nov luks, novogradnja, garaza, parking. Na prodaju je luksuzni penthouse na jednoj od najprestiznijih... više

500.000€ (2 136 €/m²)

  • 5 soba
  • 234m²

Voždovac, Ustanička, Glasinačka, 1.0, 38m2, 152000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 131273, III/IV, lift, uknjizen. Prodaje se jednosoban stan od38m2,+7m2 terasa,sastoji se od velike dnevne sobe,kuhinje,trpezarije,kupatila... više

152.000€ (4 000 €/m²)

  • 1 soba
  • 38m²
  • 3/4 spratova