Telep, Novi Sad
Agencijski ID: 118567, I/I, terasa(2), uknjizen, nov, parking. Prodaje se uknjizen 1/1 komforan stan bez tereta, u urbanoj vili od samo 4 stambene... više
136.000€ (2 775 €/m²)
Zemun (kej), Beograd
Agencijski ID: 129013, VII/VII, dupleks, klima, lift, terasa, uknjizen. Dupleks stan 155m² (147m2 grejne povrsine + 8m2 lodja, 167m² stvarne... više
575.000€ (3 911 €/m²)
Klisa, Novi Sad
Na prodaju trosoban stan Klisa, površine 71m2, u novogradnji, kompletno renoviran i odmah useljiv. Stan se nalazi u mirnom i lepom delu grada,... više
113.300€ (1 595 €/m²)
Centar, Novi Sad
Kompletno do cigle adaptiran stan, vrhunkog kvaliteta, u koji ćete se uveriti čim pogledate nekretninu... Agencijska oznaka stana 1100351,... više
392.000€ (3 500 €/m²)
Centar, Novi Sad
Kompletno do cigle adaptiran stan, vrhunkog kvaliteta, u koji ćete se uveriti čim pogledate nekretninu+++Agencijska oznaka stana 1100350 CENA... više
262.500€ (3 500 €/m²)
Podbara, Novi Sad
U ponudi je prodaja dvoiposobnog stana površine 65m2 u Novom Sadu, smeštenog na odličnoj lokaciji u naselju Podbara, u blizini škole, prodavnica,... više
172.380€ (2 652 €/m²)
Adamovićevo Naselje, Novi Sad
U ponudi je stan površine 69 m² na odličnoj lokaciji u Novom Sadu, u ulici Aranj Janoša, u blizini Cara Dušana i Adamovićevog naselja. Ova nekretnina... više
112.000€ (1 623 €/m²)
Temerin
Na prodaju dvosoban stan u Temerinu, u ulici Novosadskoj, površine 53m². Ovaj stan predstavlja odličnu priliku za kupovinu kada je u pitanju... više
91.670€ (1 729 €/m²)
Zemun (meandri), Beograd
Agencijski ID: 131571, VI/VI, lift, uknjizen, za renoviranje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, stambena zgrada. Prodaje se troiposoban... više
200.000€ (2 857 €/m²)
Novi Sad
Agencijski ID: 129337, PR/, uknjizen. Prodaje se stan na Klisi u Novom Sadu. Mali racuni, grejanje na toplotne pumpe. Stan moze da se kupi... više
70.000€ (1 842 €/m²)
Adamovićevo Naselje, Novi Sad, Novi Sad
Novi Sad, Adamovićevo naselje, ulica Cara Dušana. Kupovina direktno od investitora. Predstavljamo vam novu definiciju luksuznog stanovanja u... više
618.000€ (2 575 €/m²)
Centar, Novi Sad
Prodaja stanova Novi Sad – predstavljamo izuzetnu nekretninu koja se retko pojavljuje na trzistu. Na prodaju jednosoban stan u Starom gradu,... više
91.800€ (4 371 €/m²)