Za upit zamena stana kuc sidu pronađeno 880 oglasa

Stanovi u novogradnji u Vrnjačkoj banji - Buket

Raj, Vrnjačka Banja

- U prodaji agencije Heroldo, stanovi u novogradnji u prestižnom stambeno poslovnom kompleksu Buket u Vrnjačkoj Banji. - U stambenom kompleksu... više

63.800€ (1 417 €/m²)

  • Garsonjera
  • 45m²
  • /3 spratova

Stanovi u novogradnji u Vrnjačkoj banji - Buket

Raj, Vrnjačka Banja

91.300€ (1 472 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 62m²
  • /3 spratova

Stanovi u novogradnji u Vrnjačkoj banji - Buket

Raj, Vrnjačka Banja

96.800€ (1 363 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 71m²
  • /3 spratova

Stanovi u novogradnji u Vrnjačkoj banji - Buket

Raj, Vrnjačka Banja

62.205€ (2 145 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 29m²
  • Prizemlje/3 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Temerinski put, Slana Bara, odlična lokacija, mir

Slana Bara, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Temerinski put, Slana Bara, u mirnom i uređenom delu grada, idealnom za porodičan život i sve koji žele udobnost,... više

88.159€ (2 518 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 35m²
  • 1/3 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD | NOVOGRADNJA | DVOSOBAN I TROSOBAN STAN | 38m² DO 66

Liman 4, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u modernom stambenom kompleksu koji nudi savršen spoj komfora, funkcionalnosti i savremenog načina života.... više

190.357€ (2 974 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 64m²
  • 1/3 spratova

Liman 4, Novi Sad

118.568€ (2 964 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • Prizemlje/3 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – NOVOGRADNJA TEMERINSKI PUT – STANOVI 29m² DO 84

Slana Bara, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – STANOVI U IZGRADNJI NA TEMERINSKOM PUTU – 29m² DO 84m² – NOVOGRADNJA U ponudi je prodaja stanova u izgradnji na... više

92.273€ (2 250 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 1.sprat

Slana Bara, Novi Sad

85.136€ (2 432 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 35m²
  • 1.sprat

Slana Bara, Novi Sad

165.547€ (2 043 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 81m²
  • 1.sprat

Liman 4, Novi Sad

109.553€ (2 960 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 37m²
  • 1/3 spratova

Stanovi u novogradnji u Vrnjačkoj banji - Buket

Raj, Vrnjačka Banja

63.800€ (1 417 €/m²)

  • Garsonjera
  • 45m²
  • /3 spratova