Za upit zamena stana kuc sidu pronađeno 880 oglasa

Prodaja, Stan, Novi Sad, Bulevar Oslobođenja

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Prodaja useljivih stanova kod Futoške pijace, 97–244 m², 4.0–6.0 – Kupac ne plaća proviziju Na prodaju useljivi, prostrani stanovi na jednoj... više

820.323€ (3 361 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 244m²
  • Potkrovlje.sprat

Novi Sad, Centar, Vojvode Mišića, 4.0, 112m2, 392000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 122871, I/, terasa, uknjizen, luks renoviran. Sve u stanu je novo, zidovi su svi strugani, gletovani i kreceni. Svi plafoni su... više

392.000€ (3 500 €/m²)

  • 4 soba
  • 112m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Centar, Vojvode Mišića, 3.0, 75m2, 262500EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 122872, VPR/, uknjizen, luks renoviran. Sve u stanu je novo, zidovi su svi strugani, gletovani i kreceni. Svi plafoni su novi,... više

262.500€ (3 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²

Novi Sad, Centar, Vojvode Mišića, 3.0, 85m2, 297500EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 122870, II/, terasa, uknjizen, luks renoviran. Sve u stanu je novo, zidovi su svi strugani, gletovani i kreceni. Svi plafoni... više

297.500€ (3 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 85m²
  • 2.sprat

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – NOVOGRADNJA TEMERINSKI PUT – STANOVI 29m² DO 84

Slana Bara, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – STANOVI U IZGRADNJI NA TEMERINSKOM PUTU – 29m² DO 84m² – NOVOGRADNJA U ponudi je prodaja stanova u izgradnji na... više

126.246€ (2 176 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 58m²
  • 3.sprat

Slana Bara, Novi Sad

146.670€ (2 095 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 3.sprat

Stanovi u novogradnji u Vrnjačkoj banji - Buket

Raj, Vrnjačka Banja

- U prodaji agencije Heroldo, stanovi u novogradnji u prestižnom stambeno poslovnom kompleksu Buket u Vrnjačkoj Banji. - U stambenom kompleksu... više

68.590€ (2 143 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 32m²
  • Prizemlje/3 spratova

Stanovi u novogradnji u Vrnjačkoj banji - Buket

Raj, Vrnjačka Banja

85.800€ (1 383 €/m²)

  • Garsonjera
  • 62m²
  • /3 spratova

Stanovi u novogradnji u Vrnjačkoj banji - Buket

Raj, Vrnjačka Banja

69.300€ (1 540 €/m²)

  • Garsonjera
  • 45m²
  • /3 spratova

Stanovi u novogradnji u Vrnjačkoj banji - Buket

Raj, Vrnjačka Banja

91.300€ (1 472 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 62m²
  • /3 spratova

Stanovi u novogradnji u Vrnjačkoj banji - Buket

Raj, Vrnjačka Banja

83.050€ (2 129 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 39m²
  • 2/3 spratova

Stanovi u novogradnji u Vrnjačkoj banji - Buket

Raj, Vrnjačka Banja

83.050€ (2 129 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/3 spratova