Za upit zamena stana kuc sidu pronađeno 883 oglasa

3.0, Ada mall, Karpoševa, 69.45, 3/4, toplotne pumpe, lift, terasa, lux novogr

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

3.0, Ada mall,Karpoševa, 69.45, 3/4, toplotne pumpe, lift, terasa, lux novogradnja Novogradnja u završnoj fazi izgradnje, 80% izgrađenosti.Moguća... više

2.430.075€ (35 218 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 69m²
  • 3/4 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 239200€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1101566, cena nekretnine je 239.200e + 3 % agencijske provizije, Novi Sad, Centar, 52 m2, jednoiposoban, drugi sprat.... više

239.200€ (4 600 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 52m²
  • 2/12 spratova

AKCIJA!!! Trosoban stan 141 m², Obrenovac, Rvati – 239.700e (GARAŽNO MESTO)

Rvati, Obrenovac, Beograd

Izdvajamo iz ponude izuzetan triplex stan u novoj gradnji, sa zasebnim ulazom i prostranom terasom. Stan je površine 141 m2 i nalazi se u sklopu... više

239.700€ (1 700 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 141m²
  • .sprat

Na prodaju – stanovi u novogradnji u Centru Niša, kod Filozofskog fakulteta

Filozofski fakultet, Medijana, Niš

U ponudi su stanovi u novogradnji na najatraktivnijoj lokaciji u Centru Niša, u neposrednoj blizini Filozofskog fakulteta. Zgrada je projektovana... više

184.550€ (2 493 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 74m²
  • 1/7 spratova

Lux novogradnja, naselje Duvanište, dvoiposoban stan, 69.51m2, treći sprat

Duvanište, Medijana, Niš

U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U blizini... više

143.770€ (2 083 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 69m²
  • 3/4 spratova

Lux novogradnja, naselje Duvanište, dvoiposoban stan 56.3m2 sa dvorištem 60

Duvanište, Medijana, Niš

U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U... više

208.322€ (1 795 €/m²)

  • Garsonjera
  • 116m²
  • Prizemlje/4 spratova

Lux novogradnja, naselje Duvanište, trosoban stan 61.57m2 drugi sprat

Duvanište, Medijana, Niš

140.284€ (2 158 €/m²)

  • Garsonjera
  • 65m²
  • 4/4 spratova

Lux novogradnja, naselje Duvanište, dvosoban stan 45.41m2, prvi sprat

Duvanište, Medijana, Niš

99.902€ (2 220 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • 1/4 spratova

PREMIUM LOKACIJA, Četvorosoban stan 110m² + terasa 38m², III sprat - idealno

Liman 3, Novi Sad

Na prodaju prostran i svetao četvorosoban stan površine 110 m², smešten na jednoj od najprestižnijih lokacija u zgradi sa liftom, u Novom Sadu... više

444.000€ (3 000 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 148m²
  • 3.sprat

Lux novogradnja, naselje Duvanište, trosoban stan 64.6m2 drugi sprat

Duvanište, Medijana, Niš

142.120€ (2 220 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • 2/4 spratova

Prodaja stanova Beograd – dvosoban stan 41m² (49m²), Vidikovac, kompletno r

Vidikovački venac, Rakovica, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, potpuno renoviran i funkcionalan dvosoban stan na Vidikovcu (opština Rakovica). Stan je uknjižen 1/1... više

190.000€ (3 958 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 48m²
  • 1/7 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – Podbara, 45–109m², 2.0 / 3.0 / 4.0 – Odlična

Podbara, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad na jednoj od najtraženijih lokacija — Podbara, strogi centar grada. U prodaji su dvosobni, trosobni i četvorosobni... više

193.743€ (3 399 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 57m²
  • 2/6 spratova